„Pamesa“ staigmenos nepateikė

2008-04-11 00:13
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ spec. korespondentas Turine (Italija)

Mindaugo Timinsko ir Valensijos „Pamesa“ žygis ULEB taurėje baigtas. Turine vykstančiose finalo aštuoneto varžybose lietuvio ekipa 67:77 (16:25, 10:19, 11:17, 30:16) nusileido viso turnyro favorite laikomai Badalonos „Joventut“ ekipai.

„Pamesa“ pelnė pirmuosius šešis rungtynių taškus, tačiau pirmavo neilgai. „Joventut“ atsakė šešiais taškais be atsako ir rezultatą išlygino. Lygybė buvo ir po Fredo House‘o tritaškio (12:12), bet tada Badalonos ekipa spurtavo ir pasibaigus kėliniui jau buvo priekyje 25:16.

Antrame kėlinyje „Pamesa“ daugiau nei 6 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško ir „Joventut“ įgijo triuškinamą pranašumą (36:16).

Po trijų kėlinių komandas skyrė net 24 taškai (61:37), bet „Pamesa“ nepasidavė ir daugiausia tolimų metimų dėka priartėjo iki 53:64. Visgi Badalonos krepšininkai susikaupė ir išsaugojo pergalę savo rankose.

8 minutes žaidęs Mindaugas Timinskas pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Pamesa“: Shammondas Williamsas 25, Rubenas Douglasas 17, Frederickas House‘as 5.

„Joventut“: Demondas Malletas 16, Eduardo Hernandezas-Sonseca 14, Ricky Rubio 12.

Pusfinalyje „Joventut“ kausis su Stambulo „Galatasaray“ ekipa. Šis mačas vyks šeštadienį.