Druskininkuose vykstančiame Europos merginų (gimusių 1985 m. ir vėliau) čempionate, B divizione pirmąją pergalę iškovojo Lietuvos merginų rinktinė. Šeštadienį (07.02) lietuvės sutriuškino bendraamžes iš Portugalijos 80:56 (24:22, 18:9, 21:10, 17:15).

Prieš didžiąją pertrauką lietuvių pranašumas buvo tik 11 taškų, tačiau trečiajame kėlinuke mūsiškės galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sutriuškino varžoves.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo: Eglė Šulčiūtė 19 taškų (10 atkovotų kamuolių), Laura Puplauskaitė ir Simona Petronytė po 17, Greta Lukšytė 8.

Portugalija: Joana Lopes 16 taškų (5 atkovoti kamuoliai), Carla Nascimento 9, Tamara Milovača 6, Carla Ribeiro, Marta Bravo ir Ines Aragao po 5.

Kiti susitikimai:

Švedija – Bulgarija 41:57 (11:12, 10:23, 9:17, 11:5).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Ekaterina Dimitrova pelniusi 14 taškų. Švedijos rinktinėje išsiskyrė Terese Carlsson įmetusi 11 taškų.

Izraelis – Slovėnija 60:53 (22:15, 12:12, 12:13, 14:13)

Izraelio rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Shai Doron pelniusi 21 tašką. Slovėnijos rinktinėje išsiskyrė Tjaša Vraničar pelniusi 15 taškų.

Visą Europos merginų B diviziono tvarkaraštį ir turnyrinę lentelę galite rasti paspaudę čia .

2005-07-02 22:30
Idomu kiek komandu iseina i A diviziona?
2005-07-02 22:28