Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo pirmose rungtynėse Kęstučio Mačijausko treniruojama „Šilutė“ namuose 71:76 (20:24, 11:16, 19:16, 21:20) nusileido Alytaus „Dzūkijai“.

14
25
100%
6/6
5

Atsakomasis mačas Alytuje vyks spalio 27 dieną. Į antrąjį etapą pateks geresnį įmestų ir praleistų taškų santykį turėsianti ekipa.

Rungtynes trumpam buvo pristabdęs prakiuręs stogas. Vis tik lašėjimas buvo nuslopintas ir komandos po kelių akimirkų tęsė mačą.

Trečiojo kėlinio viduryje „Dzūkija“ pelnė septynis taškus iš eilės ir atitrūko 12 taškų pranašumu (52:40), tačiau kėlinio pabaigoje NKL žaidžianti „Šilutė“ spurtavo 6:0 ir priartėjo iki 50:56.

Iki mačo pabaigos likus 6 minutėms Linas Lekavičius įmetė dvitaškį ir „Šilutę“ išvedė į priekį 62:60.

Visgi Tadas Rinkūnas ir Kristupas Žemaitis pataikė po tritaškį, Simas Jasaitis pridėjo dvitaškį ir alytiškiai pirmavo 68:63.

Prasidėjus paskutinei minutei Mindaugas Stašys smeigė tritaškį ir „Šilutė“ priartėjo iki 5 taškų (70:75). Netrukus Ernestas Sederevičius ir Tadas Rinkūnas įmetė po vieną baudą.

Paskutinis Mindaugo Stašio metimas tikslo nepasiekė ir „Dzūkija“ prieš antrąjį mačą įgijo 5 taškų persvarą.

„Šilutė“: Ernestas Sederevičius (6/6 dvit., 1/1 trit.) ir Valdas Vasylius (4/7 trit.) po 16, Kahlilas Thomasas 14 (6/7 dvit., 11 atk. kam.), Mindaugas Stašys 9 (5 rez. perd.), Linas Lekavičius 7 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Dzūkija“: Kristupas Žemaitis 15 (6/8 dvit.), Artūras Jomantas 14 (4/4 dvit., 6/6 baudų), Simas Jasaitis 12, Tadas Rinkūnas 11.

Atrinkti (0) Visi (4)
kodel trina komentarus?
2020-10-08
+1
Trep
Nu tai cia visos komandos zaide isvykoje, namie lkl komandos tures +15 kaip minimum, bet Neveziui to gali nepakakt...be to cia sekanti lyga po lkl ji neturetu skirtis sviesmeciais...ana sezona panasus rezultatai buvo