Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Mindaugas Kuzminskas tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju, tačiau to jo atstovaujamai Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-1) neužteko. Rusijos ekipa Europos taurės mače svečiuose 79:85 (14:14, 26:22, 23:32, 16:17) nusileido Bolonijos „Virtus“ (2-0).

13
22
4
3

Pralaimėjusiems Kuzminskas per 33 minutes įmetė 20 taškų (4/8 dvit., 1/5 trit., 9/10 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, gavo du blokus, kartą suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

Antrąsias rungtynes šį sezoną žaidęs Mantas Kalnietis per 27 minutes surinko 9 taškus (3/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus bei surinko 13 naudingumo balų.

Šioms rungtynėms teisėjavo lietuvis Jurgis Laurinavičius.

Kitą savaitę Krasnodaro klubas atvyks žaisti į Panevėžį su vietos „Lietkabeliu“.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 18 (4/9 trit., 7 rez. perd.), Joshas Adamsas 17, Kyle'as Weemsas 13 (7 atk. kam.).

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 20 (9/10 baudų, 6 atk. kam., 25 naud. bal.), Willas Cummingsas 18, Jordanas Crawfordas 15, Alanas Williamsas (9 atk. kam.) ir Mantas Kalnietis (7 rez. perd., 13 naud. bal.) po 9.

Kyle'o Weemso dėjimas:

Atrinkti (0) Visi (4)
tas
Jei jau minite viena lietuvi teiseja, tai paminekite ir antraji. Sioms rungtynems teisejavo du lietuviai.
2020-10-08
-1
...
loko man nesuprantamiausia ruskiu komanda, biudzetas visada top 3 rusyne, pastoviai eurolygos lygio zaidejus paema, ir kibiro taurej visi kojas valosi...