Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Debiutinėse Tomo Dimšos rungtynėse vilkint Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (2-0) marškinėlius jo atstovaujama ekipa namie po atkaklios kovos 94:82 (22:24, 16:16, 25:25, 31:17) nugalėjo Nantero 92 (1-1) komandą.

Daugiausia pataiko: Alpha Kaba

Sezoną Kauno „Žalgiryje“ pradėjęs Dimša per 15 minučių pelnė 6 taškus (2/3 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Iki rungtynių pabaigos likus 9 minutėms švieslentėje degė lygus rezultatas (65:65), tačiau iniciatyvos ėmėsi Stanley Okoye, kuris smeigė 3 tritaškius paeiliui ir šeimininkai įgijo 7 taškų persvarą (80:73).

Po sėkmingos atkarpos Las Palmo krepšininkai įgijo iniciatyvą, Matthew Costela ir Jacobas Wiley pasižymėjo tolimais metimais, padidino savo ekipos persvarą iki 14 taškų ir paskutinės minutės tapo formalumu (87:73).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Costello. Puolėjas per 27 ant parketo praleistas minutes įmetė 14 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 5 metimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Herbalife Gran Canaria“: Amedeo Della Vale 15 (7/8 dvit.), Johnas Shurna (4/5 dvit., 2/2 trit.) ir Matthew Costello (11 atk. kam., 27 naud. bal.) po 14, Stanley Okoye 13, Franco Ferrari 12 (7 rez. perd.), Jacobas Wiley 10.

Nantere 92”: Tyleris Stone'as 21 (6/10 dvit., 3/5 trit.), Alpha Kaba (8 atk. kam.), Chrisas Warrenas ir Brianas Conklinas po 10, Isaia Cordinieris 9.