Nuotr.: L.Žemgulis
Nuotr. L.Žemgulis

Italijos aukščiausioje moterų lygoje įspūdingą pasirodymą surengė Gintarė Petronytė, o jos atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ (2-0) namuose 98:60 (28:12, 26:20, 20:17, 24:11) sutriuškino „Limonta Costa Masnaga“ (0-2) komandą.

Gimimo vieta: Marijampolė, Lietuva

Petronytė per 28 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 8/8 baudų), atkovojo 21 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas ir sykį pažeidė taisykles, blokavo 1 metimą, šešis sykius suklydo bei surinko 37 naudingumo balus.

Tiek pagal įmestus taškus, tiek ir pagal efektyvumo balus krepšininkė tapo geriausia mačo žaidėja.

Kitose rungtynėse taip pat dvigubą dublį surinko bei San Martino „Fila“ (1-1) į pergalę namuose 57:50 (21:11, 11:15, 14:10, 11:14) prieš Sasario „Dinamo“ (1-1) vedė Eglė Šulčiūtė.

Krepšininkė per 35 minutes įmetė 13 taškų (2/7 dvit., 2/4 trit., 3/3 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 7 kartus suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Pergale ir įspūdingu atkovotų kamuolių skaičiumi džiaugėsi Gabrielė Narvičiūtė, kurios ginama Empolio „Scotti Rosa“ (1-1) namie 66:65 (24:17, 17:18, 12:17, 13:13) palaužė Bronio „Broni 93“ (1-1).

Narvičiūtė per 26 minutes įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit., 0/2 baudų), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.