Nuotr.:

Neįtikėtina rungtynių drama užfiksuota Adrijos lygoje, kur Belgrade susitiko vietos „Partizan“ (0-2) su Podgoricos „Budučnost“ (2-0).

Daugiausia pataiko: Nikola Ivanovic

Išsiaiškinti laimėtoją prireikė dviejų pratęsimų, po kurių pergale džiaugėsi „Budučnost“ krepšininkai – 101:99 (22:20, 24:21, 17:19, 15:18, 8:8, 15:13).

Antrojo pratęsimo pabaigoje jau atrodė, kad pergalė atiteks „Partizan“ – Codi Milleris McIntire'as smeigė tritaškį, išvedė savo komandą į priekį (99:98) ir paliko vos 1 sekundę varžovams išsigelbėti.

Vis dėlto Juodkalnijos klubui užteko laiko išsigelbėti – po minutės pertraukėlės idealiai ataką išpildė Danilo Nikoličius, su rungtynių sirena pataikęs tolimą metimą.

„Partizan“ galėjo išvengti pratęsimo, bet likus 2 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Williamas Mosley realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų, taip išlygindamas rezultatą – 78:78.

Rungtynių herojumi tapęs Nikoličius per 39 minutes įmetė 21 tašką (5/5 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

„Partizan“: Ognjenas Jaramazas 24 (7 rez. perd.), Codi Milleris McIntire'as 15, Ericas Mika ir Rade Zagoracas po 12, Nemanja Gordičius ir Nemanja Dangubičius po 10.

„Budučnost“: Justinas Cobbsas 27 (8 rez. perd., 7 kld.), Danilo Nikoličius 21, Draganas Apičius 12, Nikola Ivanovičius 11, Melvinas Ejimas 10.