Nuotr.: Baskonia
Nuotr. Baskonia

Beveik be keitimų rungtyniavęs Rokas Giedraitis buvo rezultatyviausias Ispanijos lygos mače, tačiau jo pastangos buvo nustelbtos paskutinėmis sekundėmis.

Gimimo vieta: Tauragė, Lietuva

Po netaiklaus komandos draugo Alexo Renfroe metimo kamuolį puolime atkovojęs Jasielas Rivero pelnė du taškus, nulėmusius Burgoso „CB Miraflores“ (3-1) pergalę 91:89 (23:16, 25:22, 18:31, 25:20) prieš lietuviškąją Vitorijos „Baskonia“ (3-1).

Giedraitis per 39 minutes įmetė 19 taškų (4/6 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), sugriebė 8 kamuolius, 4 sykius suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

Nuo suolo kilęs Tadas Sedekerskis „Baskonia“ gretose sužaidė 3 minutes, prametė vienintelį mestą dvitaškį, prarado 1 kamuolį bei aikštę paliko su –3 naudingumo balais.

„CB Miraflores“: Dejanas Kravičius 16, Vitoras Benite ir Alexas Renfroe – po 14, Jasielas Rivero 13 (8 atk. kam.), Jordanas Sakho 10.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 19 (8 atk. kam.), Luca Vildoza 18, Alecas Petersas 16, Ilimane Diopas 13 (8/10 baud.), Pierria Henry 10.