Druskininkuose vykstančiose Europos merginų (iki 20 metų) čempionato B diviziono varžybose trečią pergalę iš eilės iškovojo Lietuvos merginos, ketvirtosiose rungtynėse 87:60 (25:11, 12:22, 24:14, 26:13) įveikusios bendraamžes iš Airijos.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė Laura Puplauskaitė (7 rezultatyvūs perdavimai) ir Greta Lukšytė (7 atkovoti kamuoliai), pelniusios po 24 taškus. Rinktinės lyderė Eglė Šulčiūtė ant parketo praleido vos 23 minutes, tačiau spėjo pelnyti 17 taškų ir po krepšiais sugriebti 12 kamuolių.

Airijos rinktinėje išsiskyrė Vivviene Shaw, surinkusi 16 taškų. Emer Foley pridėjo 14 taškų ir 13 atkovotų kamuolių, o Aine O'Dwyer taip pat atliko dvigubą dublį – 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Rytoj čempionate bus poilsio diena, o komandos kovas pratęs trečiadienį. Lietuvėms liko dvikovos su Izraelio ir Švedijos merginų rinktinėmis.

Kitos pirmadienio rungtynės:

Bulgarija – Portugalija 68:57 (21:13, 12:9, 16:8, 19:27)
Bulgarėms 20 taškų pelnė, 6 kamuolius atkovojo ir 9 rezultatyvius perdavimus atliko Ekaterina Dimitrova. Tarp portugalių pasižymėjo Carla Ribero – 13 taškų, Joana Lopes – 12 taškų ir 9 atk.kamuoliai.

Švedija – Slovėnija 57:65 (16:18, 16:16, 14:15, 11:16)
Slovėnijos komandai 24 taškus pelnė ir 6 kamuolius atkovojo Eva Komplet. Švedijos komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo 20 taškų surinkusi Giovanna Perrone.

Čempionato turnyrinę lentelę rasite paspaudę čia.