Visas rungtynes vargusi „Barcelona“ (3-1) sveiką kailį išnešė per pratęsimą.

26
7
100%
8/8

Tritaškių lietumi pažymėtoje papildomoje rungtynių atkarpoje pirmavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 97:89 (13:18, 23:17, 22:23, 17:17, 22:14) galiausiai susitvarkė su Atėnų „Panathinaikos“ (1-2).

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 17 sekundžių, Brandonas Daviesas realizavo baudų metimus ir „Barca“ turėjo trijų taškų persvarą (75:72).

Po minutės pertraukėlės Leonidas Kaselakis išprovokavo pražangą atakuodamas krepšį iš toli ir stojo mesti trijų baudų – visos jos skrosdamos tinklelį išlygino rezultatą (75:75).

Paskutinis Cory Higginso tolimas metimas tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jame Adamas Hanga susmeigė du tritaškius, Kyle'as Kuricas pridėjo vieną ir šeimininkai atitrūko 84:78. Rankų nenuleidusi „Panathinaikos“ tuoj pat pateikė savo atsakymų – tritaškiais atsišaudė Nemanja Nedovičius, Marcusas Fosteris ir Howardas Sant-Roosas, o po pastarojo tolimo šūvio, likus 18 sekundžių, žaliai-balti vis dar buvo besivejančių vaidmeny (89:93).

Pražanga sustabdytas Higginsas įmetė abu metimus, kitoje atakoje Sant-Roosas prametė iš toli, Higginsas greitoje atakoje dar įkrovė iš viršaus ir padėjo tašką rungtynėse (97:89).

„Barcai“ iš dviženklio deficito teko kapstytis nuo pat dvikovos pradžios, kada jau šeštąją minutę graikai buvo priekyje 15:4.

Barselonos komanda prarado čiurną susižeidusį Alexą Abrinesą, kuris po ilgosios pertraukos nebepasirodė aikštėje. Victoras Claveras nežaidė dėl kojos traumos, o Nikola Mirotičius – dėl apsikrėtimo COVID-19 virusu.

Rungtynių teisėjų brigadoje darbavosi lietuvis Gytis Vilius.

„Barcelona“: Cory Higginsas 24 (7/18 metimai, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Brandonas Daviesas 20 (5 atk. kam., 5 kld.), Kyle'as Kuricas (4/6 trit.) ir Nickas Calathes (4/9 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.) – po 14.

„Panathinaikos“: Marcusas Fosteris 24 (4/7 trit.), Howardas Sant-Roosas 17 (4/8 trit.), Konstantinos Mitoglou 16 (12 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 15 (5/9 trit.).