Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Garbingai didžiąją rungtynių dalį kovojusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ baigė pasirodymą Karaliaus Mindaugo taurėje.

12
18
2
67%
4/6

Povilo Šakinio auklėtiniai antrosiose pirmojo etapo rungtynėse Utenoje 68:89 (20:19, 16:22, 17:24, 15:24) nusileido vietos „Juventus“ ekipai, kuri pateko į turnyro ketvirtfinalį.

Pirmasis susitikimas Marijampolėje baigėsi lygiosiomis (74:74).

„Sūduva-Mantinga“ šeimininkus į priekį paleido permainingame trečiajame kėlinyje. Iš pradžių Martynas Gecevičius realizavo tritaškį, o Gintautas Matulis pridėjo dar du tolimus metimus iš eilės ir „Juventus“ susikrovė 14 taškų persvarą – 52:38.

Vis tik nesutrikę marijampoliečiai atsakė savo spurtu. Žygimantas Šimonis, Šarūnas Beniušis bei Justas Nausėdas smeigė po tritaškį, o „Sūduva-Mantinga“ laimėjo atkarpą 9:0 bei nurėžė deficitą iki 5 taškų – 47:52.

Nepaisant to, trečiąjį ketvirtį geriau užbaigė „Juventus“. Ignas Vaitkus atseikėjo tolimą metimą, Gecevičius pridėjo du tritaškius iš eilės, o Mindaugas Kupšas pelnė taškus iš po krepšio ir šeimininkai įgijo 13 taškų pranašumą (65:52).

Bangą pagavę uteniškiai gerai startavo ir ketvirtajame kėlinyje. Iš pradžių Jamelas Artisas realizavo metimą iš vidutinio nuotolio, Vaitkus pasižymėjo tiksliu tritaškiu ir „Juventus“ pranašumas pasiekė 17 taškų ribą – 70:53.

Po tokio varžovų spurto nebeatsigavusi „Sūduva-Mantinga“ rimčiau užsikabinti rungtynėse nesugebėjo ir turėjo taikstytis su nesėkme.

„Juventus“: Martynas Gecevičius 15 (5/7 trit.), Bryantas Crawfordas (5/7 dvit.) ir Ignas Vaitkus po 13, Žygimantas Skučas 12, Gintautas Matulis 10 (2/4 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Kostas Jonuška 13 (3/8 trit.), Edvinas Jezukevičius 12 (7/8 baudos), Rokas Stankevičius 9 (4/8 dvit.).