Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-4) nutraukė 3 pralaimėjimų seriją Betsafe – LKL pirmenybėse.

15
24
2
82%
9/11

14 taškų pranašumą iššvaistę pasvaliečiai svečiuose 84:76 (15:14, 24:18, 22:27, 23:17) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (1-5).

Pasvaliečiai po šios pergalės rikiuojasi 7-8 vietose turnyrinėje lentelėje, o „Dzūkija“ nukrito į 9 poziciją.

Pasvaliečių naudingiausiu žaidėju buvo Tomas Lekūnas. Puolėjas pelnė 15 taškų, atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerino iš „Ryto“ nuomos pagrindais į Pasvalį atvykęs Karolis Giedraitis. Gynėjas pelnė 16 taškų ir surinko 15 naudingumo balų. Prieš tai jis daugiausiai LKL buvo įmetęs 11 taškų.

Kovą dėl atšokusių kamuolių svečiai laimėjo 39:30.

Šeimininkams Kristupas Žemaitis pelnė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 27 naudingumo balus.

„Dzūkijos“ gretose debiutavo vidurio puolėjas iš JAV Ericas Stuteville‘as. Centras per beveik 8 minutes taškų nepelnė ir surinko -4 naudingumo balus.

Po pertraukos žvėries režimą įjungęs „Pieno žvaigždžių“ aukštaūgis Danielis Amigo padėjo svečiams atitrūkti. Jo 10 taškų iš eilės pasvaliečiams leido įgyti dviženklį pranašumą (49:38).

Vis gi Tado Rinkūno tritaškių serija panaikino svečių turėtą 14 taškų pranašumą ir rungtynių atomazgą perkėlė į ketvirtąjį kėlinį – pasvaliečiai pirmavo tik 61:59.

Svarbiu metu „Pieno žvaigždes“ į pergalę atvedė Branko Mirkovičius. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos baudos metimus ir tritaškį per rankas įmetęs gynėjas padėjo svečiams įgyti 7 taškų pranašumą, kurio šeimininkai neįveikė.

„Dzūkija“: Tadas Rinkūnas 21 (5/10 trit.), Kristupas Žemaitis ir Matas Jucikas (8 atk. kam.) po 14, Simas Jasaitis 13.

„Pieno žvaigždės“: Branko Mirkovičius 18 (4/6 trit.), Karolis Giedraitis 16 (7/8 baud. met.), Tomas Lekūnas 15, Daniels Amigo (11 atk. kam., 6 kl.) 14.