Nuotr. BNS

Tomo Dimšos atstovaujama Las Palmo „Gran Canaria“ (3-1) ekipa iškovojo trečiąją pergalę Europos taurėje.

18
21
3
8

Porfi Fisaco auklėtiniai išvykoje 94:76 (33:18, 20:15, 23:27, 18:16) sutriuškino Bursos „Frutti Extra“ (1-3) krepšininkus ir įsitvirtino antroje D grupės vietoje.

Į pergalę ispanus vedė Dimša. Rungtynes starto penkete pradėjęs lietuvis per 29 minutes pelnė 16 taškų (4/4 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Tai buvo rezultatyviausios Dimšos rungtynės šį sezoną. Iki tol sėkmingiausiai gynėjas sužaidė dar rungtyniaudamas Kauno „Žalgirio“ ekipoje, kuomet į Panevėžio „Lietkabelio“ krepšį per 14 minučių įmetė 10 taškų.

Rungtynių lūžis įvyko pirmajame kėlinyje. Las Palmo krepšininkai pademonstravo uraganišką puolimą ir po Bekos Burjanadzės tritaškio susikrovė 18 taškų persvarą (33:15).

Antrajame ketvirtyje ispanai apsukų nemažino, o prieš pat ilgąją pertrauką benefisą surengė ir pats Dimša, kuris per paskutinę kėlinio minutę pelnė 8 taškus paeiliui, užbaigdamas pirmąją rungtynių pusę dvitaškiu su varžovo pražanga (53:33).

Po ilgosios pertraukos rungtynės tapo formalumu ir „Gran Canaria“ iškovojo triuškinamą pergalę.

Bursos ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvus Kennetho Kadji žaidimas. 2016 metų rudenį Vilniaus „Lietuvos ryto“ marškinėlius trumpai vilkėjęs kamerūnietis per 22 minutes pelnė 12 taškų (5/9 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.) ir surinko 14 naudingumo balų.

„Frutti Extra“: Oguzas Savašas 14, Kennethas Kadji 12, Metinas Turenas ir Xavieras Munfordas po 10.

„Gran Canaria“: Johnas Shurna 18, Tomas Dimša 16, Matthew Costello ir Javieras Beiranas po 11, Stanley Okoye 10.