Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ Eurolygoje patyrė nesėkmę Atėnuose. Dėl dviejų techninių pražangų be trenerio Igorio Kokoškovo likusi Turkijos komanda 68:82 (13:22, 17:15, 26:25, 12:20) nusileido „Panathinaikos“ (2-2).

28
28
58%
7/12
2

Tai buvo jau trečioji „Fenerbahče“ nesėkmė Eurolygoje iš eilės. Tuo metu „Panathinaikos“ nutraukė dviejų nesėkmių seriją.

Ulanovas per 28 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po tris kartus prasižengė ir išprovokavo pražangas bei surinko 8 naudingumo balus.

Kokoškovas iš rungtynių buvo išvytas iki antrojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms ir 37 sekundėms. Jis abi technines pražangas gavo antrajame ketvirtyje.

Iki mačo pabaigos likus penkioms minutėms „Panathinaikos“ turėjo tik 5 taškų persvarą, bet Nemanja Nedovičius smeigė du tritaškius, Benas Bentilas ir Georgios Papagiannis pridėjo po dvitaškį ir šeimininkai nutolo 77:66.

Nugalėtojams Nedovičius per 28 minutes pelnė 28 taškus (2/5 dvit., 7/12 trit., 3/4 baudų). Jis prieš tai šį sezoną daugiausiai buvo įmetęs 15 taškų.

7 taiklūs tritaškiai – naujasis Nedovičiaus rekordas Eurolygoje. Prieš tai jis daugiausiai buvo įmetęs 5 tolimus šūvius.

Rungtynes arenoje stebėjo broliai Antetokounmpo.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 28 (7/12 trit.), Keiferis Sykesas 11, Zachas Auguste'as 9, Georgios Papagiannis 8 (7 atk. kam.).

„Fenerbahče“: Lorenzo Brownas 17 (3/4 trit., 6 rez. perd.), Ahmetas Duverioglu 15, Edgaras Ulanovas, Jarrellas Eddie, Janas Vesely ir Melihas Mahmutoglu po 6.

Papagiannio dėjimas:

Vs
Kokoškovas iš rungtynių buvo išvytas iki antrojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms ir 37 sekundėms. Jis abi technines pražangas gavo antrajame ketvirtyje wtf?