Nuotr.: Crvena Zvezda
Nuotr. Crvena Zvezda

Antrąją pergalę pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-2) krepšininkai.

31
25
60%
9/15
100%
7/7

Saša Obradovičiaus auklėtinia namie per pratęsimą 86:84 (18:20, 17:23, 11:8, 27:22, 13:11) palaužė Maskvos CSKA (2-2).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Maskvos ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 8 taškų pranašumą (43:35).

Šengelijos dėjimas:

Po ilgosios pertraukos CSKA įgijo 14 taškų persvarą (49:35), tačiau šeimininkai surengė spurtą 11:2 ir po Waldeno Torriano dvitaškio prieš lemiamą ketvirtį sumažino skirtumą iki 5 taškų (46:51).

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms svečiai po Danielio Hacketto tritaškio įgijo 6 taškų pranašumą (70:64), tačiau netrukus dvitaškiu pasižymėjo Duopas Reathas, Dejanas Davidovacas pridėjo 5 taškus paeiliui ir rezultatą persvėrė serbų naudai (71:70).

Terry dėjimas:

Netrukus Hackettas smeigė tritaškį (73:71), Jordanas Loydas atsakė taikliomis baudomis (73:73), o paskutiniai Mike'o Jameso ir Loydo bandymai išplėšti pergalę tikslo nepasiekė – komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Likus minutei iki pratęsimo pabaigos Willas Clyburnas taikliomis baudomis išlygino rezultatą (84:84), tačiau kitoje atakoje iniciatyvos ėmėsi rungtynių didvyris Loydas, kuris prasiveržimu persvėrė rezultatą (86:84).

Reatho blokas:

CSKA dar turėjo 9 sekundes išplėšti pergalę, tačiau Mike'o Jameso tritaškis tikslo nepasiekė.

„Crvena Zvezda“ į pergalę atvedė Loydas. Amerikietis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje ir per 30 minučių pelnė 31 tašką (9/15 dvit., 2/6 trit., 7/7 baudų), atkovojo 6 kamuolius, 4 kartus suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

Maskviečių nuo pralaimėjo neišgelbėjo įspūdingas Hacketto pasirodymas. Gynėjas per 36 ant parketo praleistas minutes pelnė 29 taškus (3/4 dvit., 6/8 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 39 naudingumo balus.

198 centimetrų ūgio gynėjas taip pat sužaidė karjeros rungtynes Eurolygoje, pagerindamas prieš tai buvusį rekordą 1 tašku ir 9 naudingumo balais.

Rungtynėms teisėjavo lietuvis Artūras Šukys.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 31 (9/15 dvit.), Torrianas Waldenas 12, Marko Jagodičius 11 (6 atk. kam.), Emanuelis Terry 10, Duopas Reathas 7.

CSKA: Danielis Hackettas 29 (6/8 trit., 5 atk. kam., 39 naud.), Willas Clyburnas 18 (1/5 trit.), Johannesas Voigtmannas ir Mike’as Jamesas (8 rez. perd.) – po 9, Tornikė Šengelija 8.

Atrinkti (0) Visi (7)
x
tai sakot zvezda žalgirio kalibro komanda....
2020-10-23
-3
Zvezda
atrodo priklausoma Nuo Loydo pasiaute Cska pazeidziama silpnai Kai zalgiris pristabde Loyda
2020-10-23
-1
kas per adaptas rašo tokius komentarus
2020-10-23
XXX
Kur Mikis nubego taip prametes paskutini metima 😂😂😂 Ant EFF CASK laimejo 97-79 😅