Nuotr.: Imago – Scanpix
Nuotr. Imago – Scanpix

Ketvirtąją pergalę Eurolygos turnyre iškovojo Miuncheno „Bayern“ (4-1) krepšininkai.

16
22
67%
2/3
4

Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 74:68 (22:18, 17:16, 22:19, 13:15) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (3-2) ir kol kas turnyrinėje lentelėje su Kauno „Žalgiriu“ dalijasi pirmąja vieta.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms po taiklių Kosto Slouko baudų graikai turėjo minimalų deficitą (52:53), tačiau lyg iš natų ketvirčio pabaigą sužaidę šeimininkai spurtavo 8:1 ir prieš lemiamą ketvirtį nutolo (61:53).

Likus 3 minutėms Shaquielle'as Mckissicas pasižymėjo dvitaškiu su pražanga, netrukus amerikietis pridėjo taiklią baudą ir „Oly“ priartėjo iki 5 taškų (65:70).

Mckissico dėjimas:

Likus minutei Charlersas Jenkinsas realizavo dvi baudas (68:72), tačiau Wade'as Baldwinas atsakė tuo pačiu (74:68). Svečiai sėkmingos atakos surengti nebesugebėjo ir Vokietijos klubas šventė pergalę.

Pagrindinis „Bayern“ pergalės kalvis – Vladimiras Lučičius. Puolėjas per 26 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus

Graikų ekipos į pergalę neištempė Kostas Papanikolaou. Graikas per 22 minutes pelnė 13 taškų (2/4 trit., 7/9 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 18 (5/13 dvit.), Vladimiras Lučičius 16 (22 naud. bal.), Jalenas Reynoldsas (5 atk. kam.) ir Nihadas Džedovičius po 10.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 13 (7/9 baud.), Charlesas Jenkinsas 12, Shaquielle‘as Mckissicas 11, Georgios Printezis ir Aleksandras Vezenkovas (5 atk. kam.) po 7.