Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pirmąjį kartą stipriausių Lietuvos klubų derbyje dalyvavęs Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Martinas Schilleris po pergalės prieš Vilniaus „Rytą“ gyrė sirgalių sukurtą atmosferą.

Fotogalerija

„Esame labai patenkinti dėl pergalės. Arenoje buvo puiki atmosfera, apie šias rungtynes buvau daug girdėjęs. Dėl koronaviruso arena nebuvo pilnutėlė, bet atmosfera vis tiek buvo fantastiška“, – po laimėto mačo Vilniuje 84:72 sakė Schilleris.

Žalgiriečiai sunkiai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje atsiliko 15 taškų skirtumu (7:22). Visgi vėliau kauniečiai įsibėgėjo, o antrąją rungtynių pusę laimėjo 50:30.

„Akivaizdu, kad mums antroji rungtynių pusė gynyboje susiklostė geriau nei pirmoji. Kiek geriau pristabdėme jų greitą krepšinį ir gynėjus, kurie mus baudė pradžioje. Mačo pradžioje „Rytas“ žaidė greitai, jie visada taip žaidžia. Jie žaidė tai po krepšiu, tai toliau nuo krepšio, o mums buvo sunku su tuo susitvarkyti“, – teigė Schilleris.

Trečiajame kėlinyje Schilleris nutarė pakeisti savo startinį penketą ir ant parketo išleido Luką Lekavičių ir Augustine'ą Rubitą. Jie pakeitė Thomasą Walkupą ir Joffrey Lauvergne'ą, kurie mačą pradėjo nuo pradžių.

„Jeigu laimi rungtynes, tuomet smagu pasakyti, kad tai pasiteisino, – apie pokyčius starto penkete trečiojo kėlinio pradžioje sakė treneris. – Lukas ir Augustine'as pirmoje mačo pusėje žaidė gerai, todėl jautėme, kad jie turi būti ant parketo.“

Ketvirtadienį kauniečiai Eurolygoje turėtų žaisti su Vilerbano ASVEL, tačiau pastaruoju metu šioje komandoje buvo įsisukęs koronavirusas. Visgi Schilleris atskleidė, kad komanda šiuo metu planuoja keliauti į Prancūziją žaisti rungtynių.

„Žalgiris“ vertėsi be vidurio puolėjo Martino Gebeno. Anot Schillerio, traumą patyręs lietuvis artimiausiu metu turėtų grįžti ant parketo.

Atrinkti (0) Visi (10)
Urbonusas2
nesvaik klounas Silpnas
2020-10-25
-1
URBONUSAS
Šiemetinis Žalgiris silpnas kaip niekad, vos ne vos išstenėjo pergalę prieš Ryta be priekinės linijos žaidusi su trečios lygos žaidėju Lydeka priešaky...