Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario „Dinamo“ (3-2) pajėgiausiame Italijos krepšinio divizione patyrė antrąjį pralaimėjimą.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai svečiuose 92:99 (24:31, 20:19, 25:19, 23:30) neatsilaikė prieš Venecijos „Umana Reyer“ (4-1).

„Dinamo“ krepšininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo įspūdingas Bendžiaus pasirodymas. Lietuvis buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas ir per 28 minutes įmetė 29 taškus (6/7 dvit., 3/3 trit., 8/10 baud.), atkovojo 2 atšokusius, 4 kartus suklydo, perėmė 1 kamuolį ir surinko 28 naudingumo balus.

„Umana Reyer“ gretose nesustabdomai žaidė Michaelas Bramosas, kuris per 34 minutes pelnė 28 taškus (6/10 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

„Umana Reyer“: Michaelas Bramosas 28, Isaacas Fotu 17, Stefano Tonutas 15.

„Dinamo“: Eimantas Bendžius 29 (6/7 dvit., 3/3 trit., 28 naud.), Miro Bilanas 16 (7 atk. kam., 23 naud. bal.), Jasonas Burnellas 13 (6 atk. kam.).