Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komanda be didelių problemų žengė į antrą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapą, kadangi antrajame susitikime 85:56 (32:14, 29:13, 15:18, 9:11) revanšavosi Šakių „Vyčiui“.

24
25
4
54%
7/13

Pirmą mačą šakiškiai namuose buvo netikėtai laimėję 81:66.

Pagrindinę persvarą „Nevėžis-Optibet“ ėmė krautis per pirmąją mačo dalį ir jau rungtynių starte triuškino varžovus. Kėdainiškių puolimas veikė lyg iš natų (37:14), kai tuo tarpu „Vytyje“ pozityvumo atnešdavo Marijaus Užupio, Šarūno Vingelio arba Darjušo Lavrinovičiaus epizodiniai metimai.

Domantas Vilys įnešė solidų indėlį savo komandai, tik po didžiosios pertraukos kėdainiškiai kiek sumažino apsukas ir labiau nuo varžovų netolo. Vis tik prieš tai susikrautas pranašumas buvo daugiau nei solidus, tad „Nevėžio-Optibet“ užduotis buvo jo neišvaistyti. Triumfui reikėjo daugiau nei 15 taškų pranašumo.

Nors paskutiniame kėlinyje abi komandos puolime strigo, galutiniam rezultate tai nieko stipriai nekeitė – 85:56.

Kol kas Kėdainių komanda nežino, kokie varžovai jų lauks antrajame Citadele KMT etape.

Kėdainių komandą į priekį vedė 24 taškus pelnęs Vaidas Kariniauskas, taip pat atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 4 perdavimus ir nė sykio neklydęs.

Po 14 taškų surinko Panagiotis Kalaitzakis ir Domantas Vilys, po 8 – Julius Kazakauskas (0/4 trit., 9 atk. kam.) ir Ignas Lukošius.

„Vyčiui“ 10 taškų pelnė Darjušas Lavrinovičius, 9 – Paulius Beliavičius (5 rez. perd., 3/8 trit.), 8 – Kšištofas Lavrinovičius, 7 – Aurelijus Pukelis.

Atrinkti (0) Visi (4)
Jarkes
statybos lazybos rulete losimo automatai CBET LKL !!@
2020-10-29
+1
cia taikliai pasakyta.kad streetbalus sunesiojo. pirmys kelinius tiesiok tarse.poto jau tik atbumseti beliko kamuoliuka...
2020-10-27
+3
Lkl
pagyveno pora savaiciu euforijoj kad nkl sustiprejo,rungtyniaukit galvodami kad geri savo lygi chebra