Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Vyriausiojo trenerio Andrea Trinchieri jau pirmosiomis dvikovos minutėmis netekusi Miuncheno „Bayern“ (4-2) ekipa – pristabdyta.

13
20
80%
4/5
3

Bavarai svečiuose 82:100 (17:27, 28:22, 16:21, 21:30) turėjo pripažinti Madrido „Real“ (2-4) klubo pranašumą. Ši nesėkmė lėmė nutrūkusią keturių „Bayern“ pergalių seriją.

Su teisėjų sprendimu nefiksuoti pražangos nesutikęs Trinchieri diskvalifikacinę pražangą gavo pačioje susitikimo pradžioje – sužaidus vos kiek daugiau nei 3 minutes.

Šiame mače teisėjavo arbitras iš Lietuvos Gytis Vilius, bet sprendimą išvaryti „Bayern“ strategą priėmė Luigi Lamonica.

Nepaisant trenerio praradimo, „Bayern“ laikėsi praktiškai tris kėlinius. Vis tik ketvirčio pabaigoje „Real“ nutolo. Jaycee Carrollas pelnė taškus su pražanga, Walteris Tavaresas pridėjo dvitaškį, o Trey Thompkinsas smeigė tolimą metimą ir šeimininkų persvara tapo dviženklė – 70:60.

„Karališkasis“ klubas visus reikalus išsprendė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Alberto Abalde pelnė dvitaškį su pražanga, Thompkinsas pridėjo dar du taškus, o Usmanas Garuba – tris ir „Real“ pranašumas pasiekė 16 taškų ribą (81:65).

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė 37-erių veteranas Carrollas, kuris per 19 minučių pelnė 19 taškų (4/4 dvit., 2/5 trit., 5/5 baudos), išprovokavo 4 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

„Real“: Jaycee Carrollas 19 (19 min., 4/4 dvit., 20 naud. bal.), Trey Thompkinsas 16 (5/9 dvit., 7 atk. kam.), Sergio Llullas 14 (3/4 trit.), Anthony Randolphas 13 (4/5 dvit.), Alberto Abalde.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 18 (5/10 dvit.), Jalenas Reynoldsas 15 (4/11 dvit., 7 atk. kam.), Malcolmas Thomas 9.

Atrinkti (0) Visi (3)
Gaunasi
kad italas italą išvarė...
2020-10-30
+2
na
kaip taip įmanoma per 3 pirmas minutes gaut 2 technines pražangas ir būt išvaromu is rungtynių? Ką tokio Trinchieri padarė, kad taip atsitiko?