Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Penktąją pergalę Ispanijos krepšinio čempionate (ACB) iškovojo Martyno Sajaus atstovaujama Manresos BAXI (5-4).

Gimimo vieta: Marijampolė, Lietuva

Pedro Martinezo auklėtiniai namuose 94:78 (27:15, 18:18, 25:24, 24:21) nugalėjo Bilbao „RETAbet Basket“ (1-5) su Arnoldu Kulboka.

Prie BAXI pergalės svariai prisidėjo produktyviai minutes išnaudojęs Sajus. Lietuvis per 14 minučių pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 1 kamuolį, 3 kartus prasižengė, 1 kartą suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Kitoje barikadų pusėje buvusio Kulbokos kraityje – per 20 minučių pelnyti 5 taškai (1/2 trit., 2/2 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 2 klaidos ir 2 naudingumo balai.

Manresos ekipą į pergalę vedė Jonathanas Tabu. Gynėjas per 21 minutę pelnė 23 taškus (4/8 trit., 9/9 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų. 10 taškų pridėjo Eulisas Baezas (5 rez. perd.), 9 – Scottas Eathertonas, Martynas Sajus ir Sethas Hinrichsas, 8 – Juanas Pablo Vaulet.

„RETAbet Basket“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Ondrejus Balvinas. 217 centimetrų bokštas per 25 minutes įmetė 14 taškų (4/6 dvit, 6/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.

Jam talkino po 13 taškų pelnę Ludde Hakkansonas, Jaylonas Brownas (3/7 dvit.) ir Alexas Reyesas (3/3 trit.).