Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Antrąją pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario „Dinamo“ (2-0) klubas.

14
24
15
2

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai namuose 92:72 (18:26, 20:21, 29:7, 25:18) sutriuškino Tenerifės „Iberostar“ (1-1) ekipą.

Bendžius buvo vienas iš rezultatyviausių „Dinamo“ krepšininkų. Lietuvis per 31 minutę pelnė 12 taškų (1/6 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, padarė 4 klaidas ir surinko 3 naudingumo balus.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje Tenerifės krepšininkai dar pirmavo 8 taškais (49:41), tačiau „Dinamo“ surengė įspūdingą spurtą (17:0) ir po Justino Tillmano dėjimo susikrovė 8 taškų pranašumą (57:49).

Ketvirtį taip pat sėkmingiau užbaigė italai, kurie po Jasono Burnello dvitaškio paskutinėmis trečiojo kėlinio sekundėmis nutolo per 13 taškų (67:54). Bendras 10 minučių atkarpos rezultatas – 29:7.

Paskutinis rungtynių kėlinys tapo formalumu. Iniciatyvą savo rankose išlaikę ir persvarą vis didinę „Dinamo“ krepšininkai iškovojo pergalę (92:72).

Italų gretose naudingiausiai rungtyniavo Marco Spissu. Gynėjas per 39 minutes pelnė 14 taškų (1/5 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, perėmė ir prarado po 2 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

„Iberostar“ ekipą tempė Bruno Fitipaldo, kuris per 27 minutes pelnė 24 taškus (3/4 dvit. 5/8 trit., 3/4 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„Dinamo“: Justinas Tillmanas 21 (9/15 dvit., 6 atk. kam), Miro Bilanas 18 (8 atk. kam.), Giacomo Devecchi ir Marco Spissu po 14 (3/6 trit.), Jasonas Burnellas 13 (6 atk. kam.).

„Iberostar“: Bruno Fitipaldo 24 (5/8 trit.), Alexas Lopezas 10, Marcelinho Huertas 9.