Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Beveik pusę savo komandos taškų Turkijos pirmenybėse surinko Eglė Šikšniūtė, atstovaujanti Izmito „Belediyespor“ (4-4).

Lietuvė įmetė net 31 tašką, tačiau jos ekipa svečiuose 65:71 (21:11, 17:20, 16:15, 11:25) nusileido Hatajaus BSB (3-1) krepšininkėms.

198 cm ūgio klaipėdietė per 38 minutes realizavo 13 iš 21 dvitaškio, 5 iš 5 baudų, atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

Šikšniūtė šį sezoną vietinėje lygoje vidutiniškai žaidžia po 29 minutes, įmeta po 18,1 taško, atkovoja po 8,5 kamuolio, atlieka po 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir fiksuoja po 19,5 naudingumo balo.

Sekmadienį į Mersino CBK krepšį vidurio puolėja sumetė 26 taškus, sugriebė 12 kamuolių bei surinko 29 naudingumo balus.

Ji – rezultatyviausia ir naudingiausia „Belediyespor“ krepšininkė Turkijos pirmenybėse.

Lietuvos puolėja kartu su Izmito ekipa spalio pabaigoje įveikė Eurolygos atranką bei varžysis elitiniame Senojo žemyno turnyre.

Kitame Turkijos čempionato susitikime dominavo Gabija Meškonytė. Adanos „Basket“ (2-6) lietuvė Stambulo „Bešiktaš“ (3-4) komandai atseikėjo 29 taškus, bet jos klubas savo aikštėje suklupo 66:77 (12:20, 12:19, 18:16, 24:22).

Vilnietė rungtyniavo 38 minutes, pataikė 8 iš 14 dvitaškių, 2 iš 6 tritaškių, 7 iš 11 baudų, sugriebė 10 kamuolių, 4 sykius suklydo ir užfiksavo 26 naudingumo balus.

Jos paskutinių trejų rungtynių rezultatyvumas siekia 20,6 taško.

Meškonytė lygoje vidutiniškai žaidžia po 25 minutes, pelno po 12 taškų, atkovoja po 5 kamuolius, išdalija po 2,1 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 10,8 naudingumo balo.

Keturiolikos komandų turnyrinėje lentelėje Šikšniūtės klubas žengia šeštas, Meškonytės – dešimtas.