Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (6-1) iškovojo lengviausią šio sezono pergalę. Katalonijos ekipa Eurolygos mače svečiuose 103:67 (30:18, 26:18, 23:15, 24:16) sutriuškino Berlyno ALBA (1-4).

18
25
100%
8/8
5

103 taškai yra geriausias rezultatas šį Eurolygos sezoną.

Prieš tai Šaro vadovaujama „Barcelona“ Eurolygoje didžiausia persvara buvo įveikusi Maskvos CSKA, kai Dimitrio Itoudžio kariauna buvo nugalėta 10 taškų pranašumu.

Tokia didžiule persvara „Barca“ nebuvo laimėjusi ir Ispanijoje. Katalonai vietiniame fronte 27 taškais pranoko San Sebastiano „Acunsa GBC“.

ALBA dėl komandoje įsisukusio COVID-19 viruso nežaidė nuo spalio 16 dienos, kai svečiuose įveikė CSKA.

Ispanijos klubas Eurolygoje iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

„Barcelona“ į priekį šovė nuo pat mačo pradžios ir po pirmojo kėlinio buvo susikrovusi 12 taškų persvarą, o po 20 minučių – 20 taškų pranašumą (56:36).

Trečiojo kėlinio pabaigoje persvara buvo padidinta iki 30 taškų, o rekordinis 36 taškų pranašumas buvo užfiksuotas pačioje mačo pabaigoje.

Šimtąjį tašką baudų metimais pelnė latvis Rolands Šmits.

Nugalėtojams Nickas Calathes pelnė 2 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Berlyno klubui nepadėjo Maodo Lo, Peytonas Siva ir Johannesas Thiemannas.

ALBA: Simone Fontecchio 17, Benas Lammersas 12, Luke'as Sikma 10 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jaysonas Grangeris ir Nielsas Giffey po 9.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 18 (8/8 dvit., 2/2 baudų), Alexas Abrinesas 17 (5/6 trit.), Rolands Šmits 13 (8 atk. kam.), Pierre'as Oriola 12, Cory Higginsas 11.