Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Antrąjį pralaimėjimą Eurolygos turnyre patyrė Kauno „Žalgiris“ (5-2).

Fotogalerija

Martino Schillerio auklėtiniai namuose 90:93 (24:32, 30:16, 19:19, 17:26) nusileido Madrido „Real“ (3-4) krepšininkams.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Madrido, kurie po Facundo Campazzo dviejų tritaškių paeiliui susikrovė 11 taškų pranašumą (30:19).

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo žalgiriečiai, kurie jo pradžioje surengė spurtą (8:0) ir po Thomaso Walkupo taiklaus dvitaškio viena ranka po ilgos pertraukos įsiveržė į priekį (36:34).

Ketvirčio eigoje Schillerio auklėtiniai apsukų nemažino, paskutinėmis sekundėmis Walkupas smeigė tritaškį ir į ilgąją pertrauką „Žalgiris“ išėjo turėdamas 6 taškų pranašumą (54:48).

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ išlaikė iniciatyvą ir po Augustine‘o Rubito metimo iš vidutinio nuotolio įgijo 10 taškų pranašumą.

Lemiamame ketvirtyje karališkasis klubas padidino apsukas, spurtavo (10:2) ir po dviejų iš eilės Trey Thompkinso tritaškių bei Campazzo dvitaškio išlygino rezultatą (75:75).

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms Higelis Hayesas realizavo labai svarbų tritaškį (85:81), tačiau tada darbo ėmėsi Walteris Tavaresas, kuris pelnė 8 taškus paeiliui ir likus minutei išvedė svečius į priekį (87:86)

Paskutinę minutę žalgiriečiams niekaip nepavyko užpulti, o prie baudų metimo linijos neklydęs  „Real“ išsivežė pergalę.

Karališkąjį klubą į pergalę atvedė Tavaresas. Centras buvo nesulaikomas po krepšiais ir per 21 minutę pelnė 22 taškus (9/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo ir surinko 34 naudingumo balus.

Žalgiriečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo galingas Walkupo pasirodymas. Gynėjas per 31 minutę pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 18 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 29 naud. bal.), Marius Grigonis 17 (4/12 dvit.), Augustine'as Rubitas 14, Nigelis Hayesas (6 atk. kam.) ir Artūras Milaknis (3/4 trit.) po 12, Lukas Lekavičius ir Joffrey Lauvergne'as po 6, Martinas Gebenas 3, Steve'as Vasturia 2.

„Real“: Walteris Tavaresas 22 (12 atk. kam., 34 naud. bal.), Facundo Campazzo 19 (10 rez. perd., 27 naud. bal.), Jaycee Carrollas 13, Sergio Llullas 11, Alberto Abalde 10.

Atrinkti (0) Visi (180)
mod123
bukit biski paprastesni, gaip greit jus pripratot prie pergaliu, kad sakes... Dziaukimes isvis, kad liktume nors astuonete, cia butu virsyti lukesciai, dabar verkiam del 2 pralaimejimu ir dar tokioms puikioms komandoms, pats Realas ju turi net 4 ir nei kiek niekas neverkia, o siaip reiktu pratintis prie antausiu, nes lapkritis ziaurus Zalgiriukui laukia.
2020-11-07
+5
Cercas
Offence Lukas in, defence Lukas out. Tavares neįleidimas į baudos aikštelę. Stiprios rankos uždarymas. Pagalba ginyboj, baudos iki bonuso (kiek buvo 2+1 gal). Čia elementarų Šaro elementai. Jis juos įskiepijo, tačiau treneris to nebeakcentuoja, o be to Elitą nugalėti jau loterija (ar mesi tritaškių 75 prc taiklumu)
2020-11-07
+3
Komentatoriai 😀😀😀 ekspertai ir treneriai.Vienoje vietoje.Idomu,ka ispanu tauta kalba apie sias rungtynes.?🤔 ten tokios antrastees:Real,prastai zaisdami sugeba laimeti.Tai cia grinai pazeminimas jusu projektui.
2020-11-07
+1
Viskas ok
nebuvo taip jau blogai, tiesiog gale prametem keleta metimu ir neuzsikabinome. Bet jei lyginsime real biudzeta, zvaigzdes, trenerio patirtį ir kai pamastai plačiau ir palygini kiek turi real ir žalgiris, tai supranti kad žaidėme tikrai gerai.
Zalgiris
Paskutinem minutem kaip raso nepavyko uzpulti Na Truko geresniu sprendimu Reikia ir pabaigas saltakraujiskai suzaist Taip apmaudu pralaimet
2020-11-06
-1
Zalgiris
Manau Jei Butu Stovejas Saras but Laimeje Zalgiriui Pastoviai su Ta Gynyna nesustyguoja
2020-11-06
+3
šarai, mums tavęs trūks
2020-11-06
+3
Parabellum
Normaliai tas Zalgiris atrode. Paprasciausiai paskutines minutes nenusiske ir tiek. Nereikia noreti kad visada sekme lydes. Cia pries Belarusijos pasienio raudona qrwa ar koki Asveli galima atsipalaiduoti ir paskui smogti, bet cia kaip nekaip buvo Realas. Zalgiris parode kad gali kovoti su pajegiausiais varzovais kaip lygus su lygiu ir nieko jiems nenusileidzia.
Zalgiris
Kita savaite Reikia Nugalet Maccabi butinai Per Lapkriti Bent 2 pergales Nes varzovai lipa ant kulnu
Georgy Cekovsky
Abydnas pralošimas. Kaip pasakytų Šaras detalės ir tik detalės. Neįmetei iš po kašės laisvas(walkup pabaigoj) atgal gauni aley oop-ą ir visi tavo naudingumo balai ir poxoj. O labiausiai uxpisa tai parazitas -parazituojantis kapitonas ir klubo švogerizmas. Jankūnas net negalvoja turbūt atsisakyt ar susimažint algą už kurią galėtumėm nupirkt pakaitalą Garino. Vertinat aplamai komanda tikrai neblogai žaidžia ir jei visokie covidai ir traumos nelydės manau turim patekt į 8-tuką. Ryžas su Lukučiu tikri puolimo lyderiai.