Penktąją pergalę Senojo žemyno turnyre iškovojo Miuncheno „Bayern“ (5-2).

86%
6/7
33%
2/6

Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 74:59 (18:14, 15:17, 22:20, 19:8) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-5) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po JaJuano Johnsono dvitaškio antrojo kėlinio pradžioje susikrovė 6 taškų persvarą (20:14).

Prieš ilgąją pertrauką serbams pavyko atsitiesti ir perimti iniciatyvą. Likus 2 minutėms Marko Jagodičius-Kuridza taikliais baudų metimais padidino „Crvena Zvezda“ pranašumą iki 5 taškų (31:26).

Lemiamame ketvirtyje geriau startavo Trinchieri auklėtiniai, o iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms Nickas Walteris-Babbas taikliu tolimu metimu padidino „Bayern“ pranašumą iki 8 taškų (61:53).

Likus 4 minutėms Jordanas Loydas taikliu dvitaškiu priartino serbus iki 59:61, tačiau „Bayern“ davė lemiamą atsaką, surengė spurtą (9:0) ir po taiklaus Vladimiro Lučičiaus dvitaškio rungtynių baigtis tapo aiški (68:59).

Vokietijos ekipoje naudingiausiai rungtyniavo Lučičius. Puolėjas per 30 minučių pelnė 12 taškų (2/6 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„Crvena zvezda“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Corey Waldenas. Amerikietis per 30 minučių surinko 12 taškų (2/5 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas (2/6 trit.) ir Nickas Weileris-Babbas (3/8 trit.) po 15 , Vladimiras Lučičius 12 (2/6 trit., 6/7 baud.), Jalenas Reynoldsas  8 taškus (11 atk. akm.).

„Crvena zvezda“: Johnny O‘Bryantas 17 (5 atk. kam.), Corey Waldenas 12 (2/5 dvit.), Jordanas Loydas 9, Langstonas Hallas 8.