Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Penktąją pergalę pajėgiausiame Senojo žemyno čempionate iškovojo „Valencia“ (5-2).

21
19
57%
4/7
83%
5/6

Jaume Ponsarnau auklėtiniai namuose 86:81 (24:18, 18:26, 24:17, 20:20) palaužė Milano „AX Armani Exchange“ (3-3).

Rungtynių baigtis sprendėsi paskutinę minute, kuomet Shavovas Shieldas taikliais baudų metimais sumažino Milano ekipos skirtumą iki minimumo (79:80).

Netrukus Samas Van Rossomas smeigė tritaškį (83:79), Kyle'as Hinesas atsakė dvitaškiu su pražanga (81:83). Likus 30 sekundžių prie baudų linijos stojęs Van Rossomas realizavo tik vieną baudą (84:81).

„AX Armani Exchange“ dar turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau Vladimiro Micovo mestas tritaškis tikslo nepasiekė ir pergalę baudų metimais šaltakraujiškai įtvirtino Klemenas Prepeličius (86:81).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Van Rossomas. Gynėjas per 25 minutes pelnė 21 tašką (2/5 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„AX Armani Exchange“ komandoje naudingiausiai rungtyniavo Zachas LeDay. Buvęs žalgirietis per 25 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

„Valencia“: Samas Van Rossomas 21 (4/7 trit.), Klemenas Prepeličius 14 (5 rez. perd.), Nikola Kaliničius 10 (5 atk. kam.), Bojanas Dubljevičius (7 atk. kam.) ir Louisas Labeyrie po 9, Derrickas Williamsas 8.

„AX Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 17, Kyle'as Hinesas 13 (6/7 dvit., 7 atk. kam.), Vladimiras Micovas 12, Zachas LeDay (6 atk. kam.) ir Michaelas Rollas po 10, Sergio Rodriguezas ir Luigi Datome po 8.