Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Turnyrinės lentelės apačioje kiurksojusi Alytaus „Dzūkija“ (2-6) smogė tarp lyderių įsitaisiusiam Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (5-3).

7
16
6
6

Dzūkai savo aikštėje laimėjo 80:74 (14:16, 25:22, 22:20, 19:16) ir nutraukė keturių nesėkmių seriją. Nikolos Vasilevo auklėtiniams tai – vos antroji pergalė per aštuonis turus.

Iki trečiosios turnyrinės lentelės vietos pakilęs „Nevėžis-Optibet“ krito po trijų laimėjimų iš eilės, pastarasis jų buvo prieš Vilniaus „Rytą“.

Prasidėjus paskutinei minutei Vaidas Kariniauskas įmetė du taškus su pražanga, o kėdainiečių deficitas siekė vieną tašką – 74:75.

Simas Jasaitis kitoje atakoje pataikė dvitaškį, Panagiotis Kalaitzakis prametė, pražanga sustabdytas Paulius Danisevičius realizavo abi baudas ir įtvirtino alytiškių pergalę – 79:74.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą LKL čempionate pasiekęs Kristupas Žemaitis įmetė 20 taškų (5/11 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.). Ankstesnis gynėjo geriausias rezultatas buvo 19 taškų.

Kariniauskas per 36 minutes pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei įsirašė 23 naudingumo balus.

„Dzūkija“: Kristupas Žemaitis 20, Giedrius Staniulis 15, Matas Jucikas ir Simas Jasaitis (9 atk. kam.) – po 9.

„Nevėžis-Optibet“: Vaidas Kariniauskas 22, Panagiotis Kalaitzakis 16, Domantas Vilys 11.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (9)
Nevezis
Puiki proga isilaikyt Lenteles virsuje Nevezis Uzims Neptuno vieta susilpnejusio
2020-11-07
+1
Dzukija
Tai Dzukija Apskritai 2 Pergale po ilgos pertraukos Pasieke Siaulius palikdami Dugne
2020-11-07
-3
Nevezis
Nu Tikejaus Nevezis Laimes butu Solydu 6 pergale
2020-11-07
+1
liudniausia, kad Nevezis praleido proga atsidurt 1 LKL turnyrines lenteles vietoje.