Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Kazio Maksvyčio vadovaujama Permės „Parma“ (2-1) į aikštelę grįžo po ilgiau nei mėnesį trukusios pertraukos ir patyrė pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Lietuviškoji Rusijos komanda namuose 67:84 (15:20, 24:24, 15:17, 13:23) nusileido Krasnojarsko „Enisey“ (1-4) ekipai, kuriai tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone.

„Parma“ ekipoje tarp rezultatyviausių buvęs Eigirdas Žukauskas per 31 minutę pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 4/10 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo bei surinko 10 naudingumo balų.

Adas Juškevičius per 23 minutes pridėjo 8 taškus (0/1 dvit., 2/4 trit., 2/3 baudų), 5 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus kamuolius, 1 bloką, tačiau 3 sykius suklydo bei surinko 9 naudingumo balus.

„Enisey“ komandoje siautėjo Michailas Kulaginas, kuris per 31 minutę pelnė 26 taškus (5/8 dvit., 5/8 trit., 1/1 baudos), sugriebė 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

„Parma“: Eigirdas Žukauskas (4/10 trit.) ir Robertas Johnsonas po 14, Adas Juškevičius (2/4 trit.) ir Borisas Savovičius po 8.

„Enisey“: Michailas Kulaginas 26 (5/8 dvit., 5/8 trit.), Leytonas Hammondsas 14 (3/6 dvit.), Dustinas Hogue 12 (5/7 dvit., 12 atk. kam., 25 naud. bal.).

Atrinkti (0) Visi (6)
Atsiliepia vistik tas ilgas nežaidimas komandoms.Zenitas EL puolime prastai atrodė ir pralaimėjo,su Parma tas pats.Nori,nenori,bet išderiną komandą tos pertraukos dėl viruso,po to vėl reikia įsivažiuoti.Pažiūrėsim,kiek užtruks tas įsivažiavimas.