Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Trečiąją pergalę Vieningoje lygoje (VTB) iškovojo Maskvos srities „Chimki“ (3-4).

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 86:78 (12:18, 23:23, 21:14, 30:23) nugalėjo Maskvos CSKA (4-2).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje po Willo Clyburno dvitaškio išsiveržė į priekį 18:9.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir abi komandos įmetė po 23 taškus, kas leido CSKA išlaikyti trapų 6 taškų pranašumą (51:45).

Po ilgosios pertraukos Kurtinaičio auklėtiniai pagerino savo žaidimą ir surengė spurtą (12:3), kurį taikliu tritaškiu užbaigė Errickas McCollumas (49:48).

Lemiamas rungtynių ketvirtis prasidėjo galinga „Chimki“ atkarpa (16:5), kurią smeigdamas tritaškį užtvirtino Aleksejus Švedas ir Kurtinaičio kariauna susikrovė 9 taškų pranašumą (72:63).

Likus minutei CSKA pabandė sugrįžti ir po Clyburno baudų sumažino deficitą iki 5 taškų (76:81), tačiau Jordanas Mickey šaltakraujiškai realizavo abi baudas ir įtvirtino šeimininkų pergalę (83:76).

Nugalėtojų gretose galingą pasirodymą surengė Gregas Monroe. Aukštaūgis per 35 minutes pelnė 28 taškus (10/17 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei surinko 33 naudingumo balus.

CSKA nuo nesėkmės neišgelbėjo Mike'as Jamesas. Gynėjas per 31 minutę pelnė 20 taškų (6/12 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Chimki“: Gregas Monroe 28 (10/17 dvit., 10 atk. kam., 33 naud. bal.), Errickas McCollumas 16 (4/6 trit.), Jordanas Mickey 13 (2/4 trit.), Viačeslavas Zaicevas 9.

CSKA: Mike'as Jamesas 20 (7 rez. perd.), Nikola Milutinovas 14 (8 atk. kam.), Tornikė Šengelija 10, Willas Clyburnas 9.

Atrinkti (0) Visi (8)
alioalio
Pasiziurejau stats,Svedas dare viska ka galejo...deja to neuuzteko cska pergalei...is 12 metimu ,2 imete...manau po sio vakaro yra tik du variantai,arba kurtinaiti atleis,arba Errick Mccolum atleis per kuri Svedas neturi tiek laiko kamuolio
2020-11-09
-1
alioalio
wtf Svedas net nera tarp rezultatyviausiu?maziau nej 9 taskus imete/??WTF RYT SPEJIU KURTINAITIS BUS ATLEISTAS