Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Antrąją pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Bambergo „Brose“ krepšininkai (2-0).

18
18
100%
2/2
3

Johano Roijakkerso auklėtiniai išvykoje 77:71 (19:7, 22:19, 17:25, 19:20) palaužė Arnoldo Kulbokos atstovaujamą Bilbao „RETAbet Basket“ klubą (0-2).

Starto penkete dvikovą pradėjęs Kulboka į savo buvusios komandos krepšį per 30 minučių pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/9 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

Rungtynes uraganišku tempu pradėjo svečiai, kurie surengė įspūdingą atkarpą ir po Christiano Siengfelderio taiklaus baudos metimo įgijo rekordinę – 18 taškų persvarą (33:15).

Patyrę nokdauną po ilgosios pertraukos ispanai pradėjo rodyti gyvybės ženklus. Bilbao krepšininkai laimėjo kėlinį 25:17 ir po Alexo Reyso dvitaškio priartėjo iki 5 taškų (51:56).

Rungtynių baigtis sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuomet Roijakkerso auklėtiniai likvidavo turėtą 11 taškų skirtumą ir likus 4 minutėms po Quentino Serrono dvitaškio išlygino rezultatą (65:65).

Lemiama atkarpa priklausė „Brose“ krepšininkams, kurie spurtavo 9:2 ir po Davido Kravisho dėjimo viskas tapo aišku (74:67).

Nugalėtojus į priekį vedė Kravishas. Amerikietis per 20 minučių pelnė 18 taškų (8/10 dvit.), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„RETAbet Basket“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Ondrejus Balvinas. Aukštaūgis 25 minutes pelnė 12 taškų (6/13 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

„Brose“: Davidas Kravishas 18, Chase'as Fieleris 14 (2/5 trit.), Dominicas Lokhartas 11, Devonas Hallas 10 (4 atk. kam.), Tyleris Larsonas 7.

„RETAbet Basket“: Jaylonas Brownas 17 (4/11 dvit.), Ondrejus Balvinas 12 (8 atk. kam.), Arnoldas Kulboka (1/9 trit., 8 atk. kam.) ir Kingsley Moses po 10, Jonathanas Rousselle 9.