Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamai Krasnodaro „Lokomotiv“ (5-2) nepavyko atsirevanšuoti Bolonijos „Virtus“ (6-0) už pralaimėjimą pirmajame Europos taurės reguliariojo sezono rate.

29
27
89%
8/9
30%
3/10

Šį kartą C grupės lyderių dvikovoje Krasnodare šeimininkai po atkaklios kovos 83:89 (22:27, 22:22, 24:16, 15:24) pripažino svečių iš Italijos pranašumą.

„Lokomotiv“ gretose vėl puikiai perdavimus komandos draugams skirstęs Kalnietis pasižymėjo dvigubu dubliu – 12 taškų (0/2 dvit., 4/4 trit.) ir 11 rezultatyvių perdavimų. Įžaidėjas per 32 minutes dar atkovojo 4 kamuolius, tiek pat sykių suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Likus žaisti tris minutes komandos skyrė vos 2 taškai (73:75), tačiau svečiai tuomet laimėjo atkarpą 10:2 (85:75) ir „Lokomotiv“ buvo priversti kapituliuoti.

Kitas Rusijos ekipos lietuvis Kuzminskas per 24 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko -1 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose spindėjo Milošo Teodosičiaus žvaigždė. Serbas „Virtus“ ekipai per 26 minutes pelnė 29 taškus (6/9 dvit., 3/10 trit., 8/9 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Su abiem klubais kitą savaitę Europos taurėje kovos Panevėžio „Lietkabelis“ (1-4).

„Lokomotiv“: Kevinas Hervey 21, Alanas Williamsas (18 atk. kam., 26 naud. bal.) ir Jordanas Crawfordas po 15, Willas Cummingsas 13, Mantas Kalnietis 12 (4/4 trit., 11 rez. perd., 20 naud. bal.).

„Virtus“: Milošas Teodosičius 29 (8/9 baud., 8 išpr. praž., 27 naud. bal.), Amedeo Tessitori 15, Alessandro Pajola 12 (25 naud. bal.), Kyle'as Weemsas ir Julianas Gamble'as po 10.

Atrinkti (0) Visi (16)
Jau greit,
pas Kuzminską žalias kraujas,noriu į Žalgirį.😀
2020-11-12
-1
alioalio
tam video,kur kuze troico neiimeta...tai pl ziauri jo gynyba....
2020-11-11
-1
alioalio
Kuzminskas poto,kai Knicks zaide ir jo zmona patratino Knicks aukstaugis ir jis uztiko juos,kai jinai stauge is dziaugsmo....po to soko tapo visiskai neaatpazystamas,kaip zmogus ir kaip krepsininkas....
2020-11-11
-1
lol
Kūze "amierikietiški kalneliai" Mindaugas tai kaip ir visi jo sezonai, neabejoju, kad pradės siautėt po naujų. Man rodos reikėjo jam pas Šarą nueit, būtų gavęs daug spaudimo, bet būtų ir išmokes bent jau nepasiklyst gynyboj, o puolime duomenis dar yra, kaip ir neturėjo rimtų traumų, net ir į EL dar gali grįžt, tik reik apie teisinga skylę galvot :)