Penktąją pergalę Eurolygos pirmenybėse iškovojo Maskvos CSKA (5-3).

70%
7/10
83%
5/6

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 89:86 (23:16, 24:19, 19:23, 23:28) palaužė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (2-4).

Giedraitis per 20 minučių pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Kitas „Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis per 11 minučių taškų nepelnė (0/1 trit.), tačiau atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms Danielis Hackettas pasižymėjo iš vidutinio nuotolio, Nikola Milutinovas pridėjo dėjimą ir Itoudžio auklėtiniai dar labiau nutolo (77:62).

Tačiau rungtynių pabaigoje baskai surengė tikrą renesansą. Likus 2 minutėms Pierria Henry smeigė 2 tritaškius paeiliui, netrukus sumetė abi baudas ir išlygino rungtynių rezultatą (82:82).

Esant lygiam rezultatui (84:84) ir likus 23 sekundėms kamuolys atsidūrė Darruno Hilliardo rankose, kuris šaltakraujiškai smeigė tritaškį ir padovanojo CSKA pergalę (87:84).

Rungtynes geriau pradėjo maskviečiai, kurie po Nikita Kurbanovo taiklių baudos metimų įgijo 11 taškų persvarą (21:10). Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito ir prieš ilgąją pertrauką po Tornikės Šengelijos dėjimo paskutinėmis sekundėmis CSKA  nutolo per 12 taškų (47:35).

Trečiojo kėlinio viduryje baskai šiek tiek sumažino skirtumą (44:51), tačiau rungtynių žaidėjas Hilliardas pelnė 7 taškus paeiliui ir sugrąžino CSKA iniciatyvą (58:47).

Į pergalę rusus atvedė karjeros mačą sužaidęs Hilliardas. Amerikietis per 35 minutes pelnė 31 tašką (5/6 dvit., 7/10 trit.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Baskų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Fallas. Centras per 27 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, 6 kartus suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

CSKA: Darrunas Hilliardas 31 (7/10 trit., 32 naud. bal.), Danielis Hackettas 16, Willas Clyburnas ir Tornikė Šengelija (7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 12, Aleksandras Chomenka ir Nikola Milutinovas po 7.

„Baskonia“: Youssoupha Fallas 19 (8 atk. kam., 6 kld.), Pierria Henry 17 (5 rez. perd.), Luca Vildoza ir Rokas Giedraitis (4 prž., 2 naud. bal.) po 10, Achille Polonara 8.