Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Svariai prie Kauno „Žalgirio“ kančių Tel Avive prisidėjęs Tyleris Dorsey gyrė „Maccabi“ trenerių štabo sudėliotą planą, kuris šeimininkams leido dominuoti prieš Lietuvos čempionus.

16
21
4
80%
4/5

„Maccabi“ namų arenoje kauniečius vienu metu triuškino daugiau nei dvigubai (65:31, 25-ąją minutę), o pergalę iškovojo 28 taškų persvara (85:57).

„Gynyboje pademonstravome intensyvumą ir laikėmės savo žaidimo plano, – teigė Dorsey, įmetęs 16 taškų. – Žinojome, kaip „Žalgiris“ norės žaisti. Žinojome, kad jie Eurolygoje dabar demonstruoja geriausią puolimą. Todėl stipriai sustovėjome gynyboje ir tęsėme tai visas rungtynes.

Po dviejų kėlinių pirmavome 30 taškų, bet buvo aišku, kad jie mėgins grįžti. Antrąją rungtynių pusę pradėjome su tokia pat energija ir mums pavyko užbaigti darbus. Mums reikėjo šios pergalės, nuo kurios turime atsispirti. Kita savaitė Ispanijoje bus sunki.“

Kauniečius tolimais metimais per pirmąją pusę bombardavę „Maccabi“ krepšininkai iki ilgosios pertraukos susmeigė 9 iš 11 tritaškių (81,8 proc.), o iš viso realizavo 11 iš 21 (52,4 proc.).

Žalgiriečiai per visas rungtynes išmetė 14 tritaškių, o vienintelio pataikyto autorius – Marius Grigonis (1 iš 2), įsmeigęs trečiojo kėlinio viduryje.

„Buvo aišku, kad mes nemesime tritaškių 81 proc. ir antroje pusėje, – kalbėjo „Maccabi“ vyr. treneris Ioannis Sfairopoulos. – Mūsų gynyba buvo puiki, o pirmoji rungtynių pusė – absoliučiai nuostabi. Gynyboje puikiai uždengėme reikiamas vietas, visi žaidėme su didele energija, pagavome gerą ritmą, dalijomės kamuoliu bei sulig papildomu perdavimu radome laisvą žmogų.“

Pergale prieš „Žalgirį“ „Maccabi“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir įsirašė trečią laimėjimą per aštuonis turus. Kitą dvigubą Eurolygos savaitę Sfairopoulo auklėtiniai išvykoje žais su Madrido „Real“ ir Valensijos „Basket“.

Atrinkti (0) Visi (2)
Jonas
parode kokie apgailetini eurolygos "lyderiai". gryzta I realybe klaunu burys. GRIGONI, atrode kad patranka tave nunese vienu momentu bet teisejai tylejo. matyt jau tavo cirko elementus perprato. gal jau baik griuvinet skeryciotis kaip mergaite kiekvienoj atakoj, gynyboj ir puolime, nes jau uzpis....
2020-11-13
-1
Greit ziuriu islindai is savo klaikios realybes kai tiek savaiciu sedejai sude ir bijojai pajudeti. Cia tau ne praeitame sezone kai istisai po Zalgirio pralaimejimu isterikuodavai apie apgailetina Saro SISTEMA.