Nuotr.: Scanpix Baltics
Nuotr. Scanpix Baltics

Madrido „Real“ (4-4) Eurolygoje iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Trey Thompkinsas pataikė svarbiausius rungtynių metimus, o Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 73:67 (21:26, 15:16, 23:11, 14:14) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (3-5).

13
16
3
6

Visą pirmąją rungtynių pusę priekyje buvo „Crvena Zvezda“, o vienu metu pranašumas siekė 13 taškų (21:8). Visgi trečiajame ketvirtyje „Real“ greitai perėmė iniciatyvą.

Anthony Randolphas smeigė tritaškį, Walteris Tavaresas bei Sergio Llullas pridėjo po dvitaškį ir „Real“ po atkarpos 7:0 pirmąjį kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (43:42).

Įpusėjus kėliniui Randolphas pataikė dvitaškį, Llullas smeigė tritaškį, o po tryliktojo Randolpho taško „Real“ pranašumas padidėjo iki 8 taškų (54:46). Taip Madrido krepšininkai kėlinį pradėjo atkarpa 18:4.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Real“ pirmavo 5 taškais (64:59), bet tuomet Emanuelis Terry, Jordanas Loydas ir Corey Waldenas įmetė po dvitaškį ir Serbijos klubas išsiveržė į priekį 65:64.

Tavareso dėjimas:

Tuomet Trey Thompkinsas dvi atakas iš eilės baigė taikliais tritaškiais ir likus 3 minutėms bei 9 sekundėms amerikietis grąžino pranašumą „Real“ (70:65). Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo svarbiausias rungtynių momentas.

Komandos beveik tris minutės negalėjo pelnyti taškų, kol iki mačo pabaigos likus 17,2 sek. Facundo Campazzo pataikė vieną baudos metimą (71:65).

Corey Waldenas įmetė dvitaškį, tačiau Sergio Llullas likus 10 sekundžių įmetė abi baudas (73:67) ir nugalėtojas buvo aiškus.

„Real“ pataikė 14 tritaškių iš 39 (36 proc.), o iš dvitaškio zonos atliko tik 18 metimų ir pataikė 11 (61 proc.).

„Crvena Zvezda“ iš tolimojo nuotolio įmetė 5 metimus iš 21 (24 proc.), o dvitaškius realizavo 54 proc. taiklumu (21/39).

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 22 (6/7 dvit.), Corey Waldenas 16, Johnny O'Bryantas 7 (8 atk. kam.).

„Real“: Trey Thompkinsas 14 (4/9 trit., 6 atk. kam.), Anthony Randolphas 13 (3/4 trit.), Sergio Llullas ir Jaycee Carrollas po 9, Facundo Campazzo 8 (5 rez. perd.).