Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Kauno „Žalgiryje“ praėjusio sezono pradžioje rungtyniavęs Alexas Perezas grįžta į Eurolygą.

Gimimo vieta: Kalifornija, JAV

Žurnalistas Emilliano Carchia skelbia, jog meksikietis prisijungs prie Stambulo „Fenerbahče“ (4-4).

Carchia praneša, jog 27-erių įžaidėjas šiandien sužaidė paskutines rungtynes Stambulo „Bahcesehir“ ekipoje ir su Igorio Kokoškovo treniruojama komanda pasirašys sutartį iki sezono pabaigos.

Su „Bahcesehir“ Perezas atsisveikino galingai – jo atstovaujama komanda 101:71 Turkijos pirmenybėse sutriuškino Bursos „Bursaspor“ klubą, o pats krepšininkas pelnė 21 tašką ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Europos taurėje Perezas šį sezoną per 22 minutes pelnė po 14,2 taško, atliko po 3 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 11,5 naudingumo balo.

2019-2020 metų sezone Kaune iki gruodžio rungtyniavęs įžaidėjas Eurolygoje per 10 minučių fiksavo 3,1 taško, 1,9 rezultatyvaus perdavimo ir 2,9 naudingumo balo vidurkius.