Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Nors lietuviškoji Permės „Parma“ (2-2) jau grįžo iš karantino, tačiau sugrįžti į pergalių kelią Rusijos klubui nepavyksta.

Gimimo vieta: Šilutė, Lietuva

Kazio Maksvyčio treniruojama „Parma“ išvykoje 73:88 (15:20, 13:22, 24:18, 21:28) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižni Novgorod“ (3-1) klubui ir patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.

Naudingiausiai pralaimėtojų gretose buvęs Adas Juškevičius per 22 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvit., 0/2 trit., 7/8 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 7 pražangas, sykį suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Eigirdas Žukauskas per 22 minutes pridėjo 6 taškus (3/6 dvit., 0/2 trit.) ir 5 atkovotus kamuolius, tačiau puolėjas sykį suklydo, užsidirbo 4 pražangas bei surinko 5 naudingumo balus.

„Nižni Novgorod“: Kasey Shepherdas 19 (6/9 dvit.), Artiomas Komolovas 16, Sergejus Toropovas 13.

„Parma“: Robertas Johnsonas 14 (4/7 dvit.), Adas Juškevičius 11 (7/8 baud.), Borisas Savovičas 10.