Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Kauno „Žalgirį“ praėjusią savaitę Eurolygoje sutriuškinęs Tel Avivo „Maccabi“ (4-0) klubas turėjo paprakaituoti vietinėse pirmenybėse.

Daugiausia pataiko: Scottie Wilbekin

Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai išvykoje tik per pratęsimą 92:86 (17:15, 26:19, 19:23, 15:20, 15:9) palaužė Hod Hašarono „Bnei Hertzeliya“ (0-4).

„Maccabi“ šiose rungtynėse nepadėjo lyderis Scottie Wilbekinas, taip pat jau artėjančią savaitę rungtyniauti besiruošiantis Othello Hunteris.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Ante Žižičius, 17 pridėjo Chrisas Jonesas (8 rez. perd.), po 16 – Elijah Bryantas ir Tyleris Dorsey.

Šeimininkų nuo nesėkmės neišgelbėjo 34 (7/11 trit.) Franko Gaineso pelnyti taškai.

xxx
Rimtos ten komandos, ne tai kaip eurolygoj, kad iki didziosios pertraukos jau +30 turi... Paskutine turnyro koamnda, kuri dar neturi pergaliu, tik po pratesimo nusileido Macabi... Turbut ten visos komandos nepasitiki fizrukais ir turi trenerius...