Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Toliau savojo žaidimo neranda Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao „RETAbet“ (1-8).

Šį kartą Ispanijos lygos autsaideriai savo aikštėje 63:73 (17:9, 15:21, 12:19, 19:24) nusileido Mursijos UCAM (5-5) klubui ir patyrė aštuntąją nesėkmę per devynerias rungtynes.

Šeimininkams Kulboka per 28 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Bilbao klubą į neviltį varė Conneris Frankampas. Amerikietis svečiams per 29 minutes pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 3/10 trit., 2/2 baud.).

„RETAbet“: Jaroslawas Zyskowkis 13, Jonathanas Rousselle'as 11, Arnoldas Kulboka, Ondrejus Balvinas ir Goranas Huskičius po 8.

UCAM: Conneris Frankampas 23, Emanuelis Cate 12, Jordanas Davisas 10.