Rokas Giedraitis sužaidė puikias rungtynes ir padėjo Vitorijos „Baskonia“ (3-4) klubui Eurolygoje nutraukti trijų pralaimėjimų seriją. Ispanijos ekipa namuose 86:68 (20:21, 25:15, 19:23, 22:9) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ (4-5) su Edgaru Ulanovu priešakyje.

Nugalėtojams Giedraitis per 31 minutę pelnė 19 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 4/6 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

10 minučių aikštėje praleidęs Tadas Sedekerskis taškų nepelnė, bet atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart pažeidė taisykles bei surinko 6 naudingumo balus.

Prieš tai Sedekerskis Eurolygoje daugiausiai buvo atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkęs taip pat 6 naudingumo balus.

Pralaimėjusių komandoje Ulanovas per 25 žaidimo minutes irgi liko be taškų (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo vieną bloką, sykį prasižengė, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 5 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ mačą pradėjo atkarpa 9:0, bet antrojo kėlinio pabaigoje „Baskonia“ jau turėjo 11 taškų pranašumą (44:33).

Jekiri dėjimas:

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Fenerbahče“ panaikino turėtą 13 taškų deficitą iki 1 taško (59:60), bet lemiamame ketvirtyje vėl į priekį šovė „Baskonia“.

Vitorijos klubas spurtavo 16:4 ir nutolo 17 taškų pranašumu (80:63), kurio svečiai panaikinti nesugebėjo.

Už Giedraitį dar rezultatyviau ir naudingiau žaidė Alecas Petersas, kuris nugalėtojams pelnė 25 taškus (6/6 dvit., 4/6 trit., 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius bei surinko 31 naudingumo balą.

Šiame mače teisėjavo lietuvis Gytis Vilius.

Stambulo klubas ir toliau vertėsi be savo lyderio Nando De Colo.

„Baskonia“: Alecas Petersas 25 (6/6 dvit., 4/6 trit., 7 atk. kam.), Rokas Giedraitis 19 (24 naud. bal.), Zoranas Dragičius 16, Luca Vildoza 11 (7 atk. kam.).

„Fenerbahče“: Janas Vesely 15 (7/8 dvit.), Kenanas Sipahi ir Dyshawnas Pierre'as po 11, Lorenzo Brownas 10 (6 kld.).

Hamiltono dėjimas:

Vesely dėjimas:

Atrinkti (0) Visi (9)
Steponas
Ulanovas 25min!!! - 0 tsk va čia tai kašioras,tikras komandos inkaras,vapšie nepalošia...nei metimo neturi,nei užpulti moka..tikiuosi Žalgiris nepriims atgal po metų...
2020-11-19
+1
ed
Ulanovas sunyko... Kaip kad Lukas buvo išnykęs Phanantinaikose..
2020-11-18
+1
Propeleris
Netinkama komanda jam daryt stats, bet is kitos puses jam tai kas, moka alga gera ir nieks neskalpuoja kaip Zalgiryje kai po 5pts mesdavo. Nors jis ir nera tasku darymo masina, del kitko vertinamas.
2020-11-18
+1
Ule
Savam staile, zaidzia daug, rezultatai pora reboundu pora asistu, sedekerskis per nepilnas 10min daugiau nuveike
2020-11-18
-1
Fenerbache
Tai Be Decolo stringa klimsta Ulanovui dar sunku nera Lengva Kodel giedraitis greit isiliejo ir tampa daznu lyderiu
2020-11-18
-1
Na
lyg ir nesi beraštis, tai negi sunku sudėt kablelius ar tašką po sakinio? Nes nelabai sekasi suprast ką nori pasakyt
2020-11-18
-1
Bauda
Ką reiškia ,,su Uanovu priešakyje",jeigu viso labo nuliai?
2020-11-17
-1
Grizo Rokas i geras rungtynes vel, nes pastaruoju momentu ne kokia jo statistika buvo. Na o su feneriu tai juokas ima. Atsikrate to isteriko, pasamde prespektyvuji NBA treneriuka serba, bet rezultatai kol kas ne ka geresni.
2020-11-17
-1
Vistiek žalgirio treneris ir vasturia blogesni. Jie abu kalti dėl visko :))) Šiaip žalgirio fanai ir žurnalistai tokie reiklūs patapę... tas pats Shileris dar tik apšyla kojas eu .. bet visi teisia komandą kuri rodo neblogą žaidimą ir turi pergalių, nors jos sudėtis tikrai skylėta. :) smagu matyti Roką ir Sedekerskį judančius. Tikiuosi Sedekerskis gerins rodiklius su laiku.