Penktąją pergalę Eurolygos pirmenybėse iškovojo Madrido „Real“ (5-4).

50%
3/6
100%
2/2

Pablo Laso auklėtiniai namuose 79:63 (29:18, 16:14, 17:18, 17:13) susitvarkė su Tel Avivo „Maccabi“ (3-6) krepšininkais.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po Carloso Aloceno tritaškio paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis sukrovė karališkajam klubui 11 taškų pranašumą (29:18).

Antrojo kėlinio pradžioje Chrisas Jonesas dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 6 taškų (23:29), tačiau „Real“ vėl įjungė aukštesnę pavarą ir po Facundo Campazzo tritaškio paskutinėmis ketvirčio sekundėmis nurūko į priekį 13 taškų persvara (43:30).

Po ilgosios pertraukos „Real“ krepšininkai ir toliau rungtynių vadeles laikė savo rankose bei trečiajame kėlinyje savo oponentams leido priartėti tik per tašką (52:40).

Lemiamame ketvirtyje „Maccabi“ dar bandė spardytis, tačiau Sergio Llullas pelnė 6 taškus paeiliui, Rudy Fernandezas pridėjo tritaškį, Walteris Tavaresas pasižymėjo iš po krepšio ir rungtynių baigtis tapo aiški (77:58).

Naudingumu karališkojo klubo gretose išsiskyrė Anthony Randolphas. Aukštaūgis per 25 minutes pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Izraelio ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Scottie Wilbekinas. Gynėjas per 28 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 2/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 ir prarado 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 14 naudingumo balų.

„Real“: Gabrielis Deckas 16 (6 atk. kam.), Anthony Randolphas 15 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Walteris Tavaresas (8 atk. kam.) ir Sergio Llullas po 10, Facundo Campazzo 9 (12 rez. perd., 6 kld.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 18 (5 kld.), Ante Žižičius 14 (10 atk. kam.), Chrisas Jonesas 9, Draganas Benderis 7.

Atrinkti (0) Visi (3)
Logiska
Kai Pries Zalgiri visada Sumeta fuksus Kosminius metimus Maccabiui Ne pries Real ismest Laisviems
2020-11-18
+1
Propeleris
lavonai 5 is 25 trapakai kai pries Zalgiri viskas krito :DD Kaip ir cska per rankas sumete net ir gera gynyba nepadejo o kitam mace plytas metys, ypac James kitam mace bus 2/7 trapakai garantuotai.
2020-11-18
-1
Žiūrėjau rungtynes
ir nejučiom lyginau praeitą savaitę vykusias Žalgirio rungtynes,kai Macabio žaidėjai užpylė mūsiškius tritaškiais.Tuo tarpu šį vakarą į Realo krepšį sugebėjo įmesti tik 5 iš 25 bandymų.Išvada-pastatai gerą gynybą ir baigiasi tritaškių balius.