Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Panevėžio „Lietkabelis“ išsivadavo iš koronaviruso gniaužtų ir po trijų savaičių pertraukos grįžo ant parketo Krasnodare, kur tik po atkaklios kovos Europos taurės rungtynėse 90:94 nusileido vietos „Lokomotiv“.

20
23
4
2

Po rungtynių panevėžiečių vyr. treneris Nenadas Čanakas apgailestavo žaidimu iki pertraukos, tačiau pasidžiaugė auklėtinių kovingumu.

„Gaila, jog pirmoje mačo pusėje nebuvome susikoncentravę 100 proc. į įvykius aikštėje. Svarbiausias dalykas man buvo nepasiduoti, kovoti iki galo ir mes tai darėme. Tai buvo geras mačas mums, nors ir pralaimėjome“, – kalbėjo serbas.

20 taškų nugalėtojams pelnęs Mindaugas Kuzminskas po rungtynių gyrė „Lietkabelį“.

„Reikia nulenkti galvą prieš „Lietkabelį“, – po dvikovos sakė Kuzminskas. – Patys žinome, kaip yra sunku žaisti po tokios ilgos pertraukos, bet jie atliko gerą darbą.

Manau, kad iki pertraukos žaidėme agresyviai abiejose aikštės pusėse, bet vėliau sustojome ir varžovai pasinaudojo mūsų atsipalaidavimu. Turime apie tai pagalvoti, bet pergalė yra pergalė.“

19 taškų „Lietkabeliui“ pelnęs Paulius Valinskas taip pat nebuvo nusivylęs komandos žaidimu.

„Buvo sunkios rungtynės. Tai ne pasiteisinimas, bet pastaruoju metu dėl COVID-19 daug nesitreniravome. Esu laimingas, nes šiandien parodėme savo tikrąjį veidą ir turėjome šansą laimėti. Žinoma, „Lokomotiv“ – labai gera komanda ir nėra lengva, bet džiaugiuosi, kad parodėme, jog ir mes galime solidžiai žaisti“, – teigė Valinskas.