Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Šeštąją pergalę Europos taurės turnyro D grupėje iškovojo Tomo Dimšos atstovaujama Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (6-2) ekipa.

16
27
4
6

Porfi Fisaco auklėtiniai namuose 90:82 (16:16, 25:24, 27:24, 22:18) palaužė turnyrinės lentelės kaimynę Liublianos „Cedevita Olimpija“ (4-3).

Dimša buvo vienas iš rezultatyviausių savo ekipos krepšininkų. Lietuvis per 27 ant parketo praleistas minutes pelnė 12 taškų (1/4 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 1 ir prarado 4 kamuolius, užsidirbo 2 pražangas bei surinko 4 naudingumo balus.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei Ryanas Brownas baudų metimais sušvelnino slovėnų deficitą iki 2 taškų (81:83), netrukus Khalifa Diopas atsakė taikliu baudos metimu, o rungtynių baigtį nulėmė Johnas Shurna. Lietuvių kilmės amerikietis smeigė tritaškį ir nutolino Las Palmo ekipą iki 6 taškų (87:81).

„Cedevita Olimpija“ dar bandė gelbėtis, tačiau Dimša realizavo baudą, dvitaškį pridėjo Matthew Costello (90:82) ir Fisaco auklėtiniai šventė pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Costello. Amerikietis per 30 minučių pelnė 16 taškų (4/6 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų metimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Liublianos ekipoje įspūdingą pasirodymą surengė Kendrickas Perry. Gynėjas per 35 minutes pelnė 25 taškus (3/3 dvit., 5/7 trit., 4/6 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius bei surinko 32 naudingumo balus.

„Herbalife Gran Canaria“: Matthew Costello 16 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrew Albicy ir Khalifa Diopas (6/7 dvit., 8 atk. kam.) po 14, Stanley Okoye 13 (8 atk. kam.), Tomas Dimša 12 (4 kl.), Johnas Shurna 9, Franco Ferrari 6 (10 rez. perd.).

„Cedevita Olimpija“: Kendrickas Perry 25 (7 rez. perd.), Jaka Blažičius 22, Rionas Brownas 12 (6 atk. kam.), Jarrodas Jonesas 7, Mikaelis Hopkinsas 6 (10 atk. kam), Edo Muričius 5.