Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Įspūdingą puolimą demonstravęs Stambulo „Anadolu Efes“ (5-4) klubas grįžo į pergalių kelią Eurolygoje.

24
27
86%
6/7
2

Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 105:77 (29:30, 29:21, 28:12, 19:14) susitvarkė su Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (2-7) ekipa.

Lemtingas lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. Sertacas Sanli bei Dogušas Balbay pelnė po dvitaškį, Shane‘as Larkinas smeigė tritaškį, o Krunoslavas Simonas pridėjo metimą iš po krepšio ir atkarpą 10:0 laimėję svečiai įgijo 17 taškų persvarą – 68:51.

Ketvirčio pabaigoje Larkinas bei Simonas realizavo baudas, Adrienas Moermanas atseikėjo tolimą metimą, o „Anadolu Efes“ kėlinį užbaigė laimėdami atkarpą 11:1 bei susikrovė 23 taškų pranašumą – 86:63.

Nugalėtojams Simonas per 27 minutes pelnė 24 taškus (6/9 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 27 naudingumo balus.

Larkinas per 28 minutes pridėjo 20 taškų (3/4 dvit., 3/8 trit., 5/6 baud.), 7 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 3 išprovokuotas pražangas bei 24 naudingumo balus.

„Chimki“: Jordanas Mickey (3/8 dvit.) ir Janis Timma (3/5 trit.) po 13, Gregas Monroe 10 (5/9 dvit.), Aleksejus Švedas 9 (3/5 dvit., 0/5 trit., 9 rez. perd., 5 kld.).

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 24 (6/9 dvit., 27 naud. bal.), Shane‘as Larkinas 20 (3/4 ddvit., 3/8 trit., 7 rez. perd.), Tiboras Pleissas 18 (7/8 dvit.), Adrienas Moermanas 14 (4/7 trit.).

Larkino pasirodymas:

Simono pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (9)
Propeleris
Kuom geras Jei Efes aplenke zalgiri Dabar 8 dabar netik pralaimejimai bet ir kitu Komandu laimejimas Zalgiri Smukdo
2020-11-20
-1
M16
Apgailetinas Stalius. Tegul pasimoko is Zalgirio kaip reikia nunesti Anadolu nuo vaizdo.
2020-11-19
-1
guma
Apgailetinas tai apgailetinas, bet prie ko cia Zalgiris? Gal tada reiktu kad stalius pamokytu kaip makabiui nepasikraut 30 tasku, o prapist dviem po pratesimo?
2020-11-19
-1
?
Pilnos sudeties (kuri kur kas geresne nei Zalgirio) ir namuose gavo 30. O kai Zalgiris isvykoj nuo viska pataikiusio Maccabi gavo 30 visi su zemem maise :D Kas savaite kazkam tai nutinka toks jau sportas.
2020-11-19
+1
Propeleris
Zalgiriui geras rezultatas, Efes vis tiek isivaziuos ir eis i PO o Khimki su Zalgiriu siemet kovos del vietu uz top8 ribu
2020-11-19
+3
Khimki atrodė kaip ką tik susirinkę.Gynyba buvo kažkokia parodija,tik daug laisvų metimų senai neteko matyti.Larkinas vėl įsivažiuoja,Simonas toliau rodo ne pagal savo amžių puikius rezultatus,Pleissas po krepšiu tvirtas bokštas.Po trupitį grįžta senasis,gerasis Efesas.
2020-11-19
Alioalio
na va larkinas po biski isivaziuoja,aisku sunku kai nezaode krepsinio vos ne metus...ziauriai svarbus larkinss jis is esmes sugeneruoja efesui 30-40 tasku per maca su geru pataikymu.