Nuotr.: Baskonia
Nuotr. Baskonia

Ketvirtajame kėlinyje dominavusi Vitorijos „Baskonia“ (4-4) dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė iškovodami dvi pergales iš tiek pat galimų.

19
25
2
80%
4/5

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 93:72 (20:23, 26:16, 20:19, 27:14) susitvarkė su Atėnų „Panathinaikos“ (2-6) klubu, kuris patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės.

Rokas Giedraitis per 27 minutes pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 2/7 trit.), perėmė 3 ir atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo bei surinko 9 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis prie pergalės per 8 minutes pridėjo 2 taškus (1/1 dvit.), 3 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą bei 5 naudingumo balus.

„Baskonia“ iniciatyvą perėmė trečiojo kėlinio pabaigoje. Alecas Petersas pelnė tritaškį, realizavo dvitaškį ir padidino šeimininkų pranašumą iki 10 taškų (66:56).

Baskai gerą žaidimą perkėlė ir į lemiamą ketvirtį. Luca Vildoza bei Petersas atseikėjo po tolimą metimą ir „Baskonia“ pranašumas ūgtelėjo iki 14 taškų – 72:58. Per likusį laiką šeimininkai dar labiau padidino persvarą ir įsirašė užtikrintą pergalę.

„Baskonia“: Luca Vildoza (5/7 trit.) ir Alecas Petersas (4/5 trit., 25 naud. bal.) po 19, Pierria Henry 14 (12 rez. perd., 25 naud. bal.), Rokas Giedraitis 12 (2/7 trit.), Tonye Jekiri 10 (5/6 dvit., 10 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 17 (3/7 dvit., 3/6 trit.), Nemanja Nedovičius 15 (3/6 trit.), Georgios Papaagiannis 11 (10 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (5)
mod123
Pao vadovai kantrus, anas jau 2 kartus butu treneri pakeites.