Šeštąją pergalę Eurolygoje iškovojo Madrido „Real“ (6-4).

67%
4/6
100%
2/2

Pablo Laso auklėtiniai namuose 94:74 (28:12, 21:24, 23:15, 22:23) sutrypė Edgaro Ulanovo atstovaujamą Stambulo „Fenerbahče“ (4-6).

Ulanovas atrodė blankiai. Lietuvis per 20 minučių pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 2 naudingumo balus.

Karališkasis klubas su turkais susitvarkė jau per pirmąjį kėlinį. Anthony Randolpho vedami ispanai per pirmąsias 10 minučių pataikė 5 tolimus metimus, pasiųsdami priešininkus į nokdauną ir susikraudami 16 taškų pranašumą (28:12).

Antrajame kėlinyje „Fenerbahče“ surengė spurtą 6:0, kurį taikliu tritaškiu užbaigė Dyshawnas Pierre'as ir sumažino skirtumą iki 10 (18:28). Ketvirtį taikliais dvitaškiais užbaigė Alberto Abalde ir Sergio Llullas bei prieš ilgąją pertrauką Laso auklėtiniai turėjo 13 taškų pranašumą (49:36).

Trečiasis ketvirtis tapo lemiamu. Walteris Tavaresas sumetė 4 baudas paeiliui, Abalde pridėjo tritaškį, kuris sukrovė „Real“ 24 taškų persvarą (72:48) ir Laso auklėtiniai šventė pergalę.

„Real“ gretose naudingiausiai rungtyniavo Abalde, kuris per 22 minutes pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo, prarado ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 efektyvumo balus.

Turkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Danilo Barthelis. Vokietis per 32 minutes pelnė 22 taškus (3/4 dvit., 3/4 trit., 7/7 baud.), atkovojo 2 ir prarado 3 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

„Real“: Alberto Abalde 17, Jaycee Carrollas 15, Anthony Randolphas 14 (4/6 trit.), Walteris Tavaresas 13 (6 atk. kam.), Facundo Campazzo (12 rez. perd.), Gabrielis Deckas ir Trey Thompkinsas po 7.

„Fenerbahče“: Danilo Barthelis 22, Lorenzo Brownas 18 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Dyshawnas Pierre‘as 9 (5 atk. kam.).