Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ užtikrintai pradėjo antrąjį Citadele – Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapą.

22
25
100%
2/2
2

Gedimino Petrausko auklėtiniai pirmosiose rungtynėse Kėdainiuose 79:57 (19:18, 24:12, 17:19, 19:8) susitvarkė su vietos „Nevėžiu-Optibet“ ir įgijo 22 taškų pranašumą.

Atsakomasis mačas Pasvalyje bus žaidžiamas gruodžio 3-iąją.

Pasvaliečiai rungtynes perlaužė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 24:12 ir įgijo dviženklį pranašumą – 43:30.

Nors prieš paskutinę rungtynių atkarpą šeimininkai šiek tiek sumažino deficitą (49:60), Danielio Amigo ir Jahennso Manigat tandemas pasirūpino solidžia savo komandos pergale.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Amigo per 23 minutes pelnė 22 taškus (10/12 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Ketvirtajame kėlinyje puikią atkarpą sužaidęs Manigat pasvaliečiams per 25 minutes įmetė 15 taškų (5/7 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Šeimininkų gretose vienintelis Sedrickas Barefieldas surinko dviženklį taškų skaičių. Gynėjas per 28 minutes įmetė 19 taškų (5/9 dvit., 3/5 trit., 0/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus ir surinko 15 naudingumo balų.

„Nevėžis-Optibet“: Sedrickas Barefieldas 19, Justas Tamulis 9, Panagiotis Kalaitzakis ir Abramo Canka po 8.

„Pieno žvaigždės“: Danielis Amigo 22 (10/12 dvit., 26 naud. bal.), Andreja Milutinovičius 16 (7 atk. kam., 23 naud. bal.), Jahennsas Manigat 15 (6 rez. perd.), Karolis Giedraitis 9.

Atrinkti (0) Visi (7)
Azuolas
trūksta Nevėžiui pirmo numerio, nes iko MKL, iš iš nevežio legionierių daug tik tikimasi, bet gaunasi šnipštas akivaizdus,cancus ch_jankos ir t.t
2020-11-26
+1
.
Ekspertas :D
2020-11-26
+1
Amigo pasirodo ir taškų gali promėtyt.Visada atrodė toks žaidėjas,kuris tik ką praėjo krepšinio pradžiamokslį,mažas apgaulingų judesių arsenalas.Bet šį kartą puikiai atrodė,ir net porą puskablių įmetė.Gal ir gerai,kad jį pasiliko.