Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Turkijos lygoje žaidžianti Eglė Šikšniūtė surengė fenomenalų pasirodymą ir atvedė savo komandą į pergalę.

Gimimo vieta: Lietuva

Lietuvės atstovaujama Izmito „Belediyespor“ (5-5) išvykoje 91:78 (23:9, 15:20, 30:19, 23:30) pranoko Gundogdu „Adana BK“ (2-8) klubą.

Šikšniūtė per 37 minutes pelnė 42 taškus (18/18 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei surinko 53 naudingumo balus.

Apskritai, puolėja Turkijos pirmenybėse fiksuoja 19,9 taško, 8,8 atkovoto kamuolio ir 22,5 naudingumo balo statistiką.

Atrinkti (0) Visi (7)
mldc!!! 0 pramestu is zaidimo!!! cia kosmosas
2020-11-26
-1
As
Į Žalgirį vietoj vasturijos ir milaknio.
anon
Reikejo dar parasyti, kad Izmit sias rungtynes zaide po to kai ekipoje buvo uzfiksuoti 4 covid-19 artvejai tarp zaideju ir 3 tarp darbuotoju. Izmit rungtynems registravo tik 7 zaidejas. Beje sekmingai suzaide ne tik Siksniute, bet ir Adana ekipai atstovaujanti kita Lietuvos rinktines krepsininke Meskonyte. Ji pralaimejusioms per 38 minutes pelne 23 taskus