Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Aštuntąją nesėkmę Eurolygos turnyre patyrė Maskvos srities „Chimki“ (2-8) krepšininkai.

20
32
9
86%
6/7

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 80:100 (24:20, 20:30, 18:27, 18:23) nusileido Berlyno ALBA (3-6) ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Maskvos, kurie po Jono Jerebko dvitaškio su pražanga spurtavo 10:0. Pirmojo ketvirčio pabaigoje Aito Garcia Reneseso auklėtiniams pavyko sumažinti skirtumą ir tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms Nielsas Giffey taikliu tritaškiu priartino ALBA iki 4 taškų (20:24).

Antrąjį kėlinį Vokietijos klubas pradėjo galinga atkarpa 12:2 ir po Simone Fontecchio dvitaškio įgijo 6 taškų pranašumą, kurį šeimininkai išlaikė iki pat ilgosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje ant parketo dominavo ALBA krepšininkai, kurie parbloškė Kurtinaičio auklėtinius atkarpa 10:2 ir po Giffey dvitaškio susikrovė 16 taškų pranašumą (57:61), kurio per likusį kėlinį „Chimki“ krepšininkams panaikinti nepavyko.

ketvirtajame kėlinyje ALBA ir toliau dominavo, dar labiau padidino persvarą ir šventė triuškinančią pergalę (100:80).

Šeimininkus į pergalę vedė Sikma. Puolėjas per 24 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 9 ir prarado 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius kamuolius, blokavo 1 metimą bei surinko 32 naudingumo balus.

„Chimki“ gretose naudingiausiai rungtyniavo Jerebko. Švedas per 22 minutes įmetė 20 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

ALBA: Nielsas Giffey 22, Luke‘as Sikma 20 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud. bal.), Benas Lammersas 18 (7 atk. kam.), Maodo Lo 11, Louisas Olinda ir Simone Fontecchio (5 atk. kam.) po 10.

„Chimki“: Jonas Jerebko 20 (8 atk. kam.), Aleksejus Švedas (1/7 dvit., 2/8 trit., 6 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kld.) ir Viačeslavas Zaicevas po 11.

Atrinkti (0) Visi (12)
Negaliu atsistebėti Chimki vadovų kantrybe.. Kurtinaitis niekaip netraukia EL lygio trenerio, turint tokią komandą, tokį biudžeto ir jau kelinti metai nieko neparodo. Vtb 8 vieta, el -17. Tokiai komandai tai yra senai pramuštas dugnas. Sulig kiekvienomis rungtynėmis galvoju kas dar turi nutikti, kad komanda atsisveikintų su treneriu..