Nuotr.: Baskonia
Nuotr. Baskonia

Rokas Giedraitis neblizgėjo taip, kaip jam yra įprasta šiame sezone, tačiau Vitorijos „Baskonia“ (5-5) vis tiek šventė pergalę.

17
24
63%
5/8
11

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 90:76 (23:15, 24:16, 20:27, 23:18) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (5-4) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose Giedraitis per 25 minutes pelnė 6 taškus (0/3 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir mačą baigė su -3 naudingumo balais.

Žvelgiant į naudingumo balų grafą, tai buvo prasčiausias lietuvio pasirodymas šiame Eurolygos sezone.

„Baskonia“ į priekį pabėgo antrajame kėlinyje. Pierria Henry atliko sėkmingą reidą krepšio link, Zoranas Dragičius bei Achille Polonara smeigė po tritaškį, o svečiai laimėjo atkarpą 10:2 ir įgijo 16 taškų persvarą – 33:17.

Baskai ir toliau nemažino apsukų – Polonara bei Dragičius pelnė po dvitaškį, metimą iš po krepšio pridėjo Tonye Jekiri ir „Baskonia“ pranašumas tapo triuškinamas – 43:21.

„Olympiakos“ pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo sumažinę atsilikimą iki 7 taškų (60:67), tačiau „Baskonia“ vėl surengė kelis sėkmingus išpuolius, susigrąžino 18 taškų persvarą ir ramiai užbaigė susitikimą.

„Baskonia“ gretose geriausiai pasirodė Henry, kuris surinko dvigubą dublį. Gynėjas pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 2/2 trit., 1/3 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas ir nepaisant 7 padarytų klaidų, surinko 24 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Georgios Printezis (6/8 dvit.) ir Kostas Sloukas po 15, Shaquielle‘as McKissicaas (4/5 dvit., 0/6 trit.) ir Hassanas Martinas (5/8 dvit., 8 atk. kam.) po 12.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 18 (4/5 dvit., 3/6 trit.), Pierria Henry 17 (5/8 dvit., 11 rez. perd., 24 naud. bal.), Alecas Petersas 16, Achille Polonara 14 (3/4 trit.).